نسخه اصلی بازی Guild Wars 2 کاملا رایگان میشود

0

نسخه اصلی بازی Guild Wars 2 از امروز بدون نیاز به خرید کد اکانت، به صورت کاملا رایگان در دسترس است و میتوانید آن را به رایگان دانلود کنید. با نکست فور گیم همراه باشید.

ArenaNet، سازنده سری Guild Wars و همچنین نسخه اصلی بازی Guild Wars 2‌، در نمایشگاه PAX Prime 2015 اعلام کرد که نسخه اصلی بازی Guild Wars 2 هم اکنون به صورت کاملا رایگان در دسترس است و شما میتوانید با دانلود بازی و ساخت اکانت به صورت رایگان وارد بازی شوید. Guild Wars 2 برخلاف بسیاری از عناوین هم سبک خود مثل World of Warcraft، تنها نیاز به خرید کد فعالسازی داشت و دیگر نیازی به شارژ اکانت پس از چند ماه ندارد. اما حال دیگر حتی نیازی به خرید کد فعالسازی هم نخواهد بود.

اما علت رایگان شدن نسخه اصلی بازی Guild Wars 2 چیست؟

پیش از این، مشکلاتی در رابطه با خرید بازی Guild Wars 2 وجود داشت. بعضی از بازیکنان به خاطر اینکه پس از مدتی بسته الحاقی جدید این بازی قرار بود عرضه شود، بین پیش خرید این بسته الحاقی و خرید نسخه اصلی بازی Guild Wars 2 دو دول میشدند و نمیتوانستند تصمیم  بگیرند چه کاری باید انجام دهند. همین مشکلات، از عوامل اصلی رایگان شدن نسخه اصلی بازی Guild Wars 2 میباشد که ArenaNet در PAX Prime ذکر کرده است.

آقای «مایک اوبراین»، رئیس شرکت ArenaNet طی سخنانی گفت: «ما نسخه اصلی بازی Guild Wars 2 را رایگان میکنیم، چون مطمئنیم بازی آنقدر خوب است که اگر فردی جدید آن را بازی کند، به سراغ بسته الحاقی این بازی هم خواهد رفت. بسته الحاقی که عرضه خواهد شد، بسیار با ارزش میباشد، هم خود بسته الحاقی بازی، و هم آپدیت هایی که برای آن عرضه خواهد شد.»

البته بهتر است بدانید که فقط نسخه اصلی بازی Guild Wars 2 رایگان خواهد شد نه بسته الحاقی آن. بسته الحاقی بازی Guild Wars 2 با نام Heart of Thorns در تاریخ ۲۳ اکتبر سال ۲۰۱۵ منتشر خواهد شد.

منبع: VG247

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید