نسخه بازسازی شده بازی Castle Crashers با ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا می‌شود

0

استدیو Behemoth سازنده بازی Castle Crashers خبر خوبی را برای دارندگان کنسول ایکس باکس وان اعلام کرده است. در ادامه خبر برای جزییات بیشتر با نکست فور گیم همراه باشید.

تنها چند روز تا انتشار نسخه بازسازی شده بازی Castle Crashers باقی مانده است…

بازی Castle Crashers عنوانی بود که در سال ۲۰۰۸ برای کنسول نسل هفتمی ایکس باکس ۳۶۰ توسط استدیو Behemoth ساخته شد. حال قرار است نسخه بازسازی شده بازی Castle Crashers در چند روز آینده برای کنسول ایکس باکس وان منتشر شود تا طرفداران این بازی، Castle Crashers را پس از هفت سال بر روی کنسول نسل هشتمی خود تجربه نمایند. به گفته استدیو Behemoth نسخه بازسازی شده بازی Castle Crashers با نرخ فریم ریت ۶۰ فریم بر ثانیه بر روی کنسول ایکس باکس وان اجرا خواهد شد. این می‌تواند خبر بسیار خوشایندی برای دارندگان این کنسول به حساب آید.

نسخه بازسازی شده بازی Castle Crashers بهبودهای بسیاری را از جمله، ۵ برابر بزرگتر شدن بافت ها یا تکسچرها و افزایش فریم به تعداد ۳۰ فریم بالاتر نسبت به نسخه اولیه را به خود دیده است. همچنین کاربران کنسول ایکس باکس وان می‌توانند بروزرسانی‌هایی که قرار است برای بازی منتشر شود را به راحتی دریافت نمایند. بازی به همراه یک مینی گیم با نام Back Off Barbarian منتشر می‌شود.

نسخه بازسازی شده بازی Castle Crashers با قیمت ۱۵ دلار در تاریخ ۹ سپتامبر سال ۲۰۱۵ میلادی به صورت انحصاری برای کنسول ایکس باکس وان منتشر خواهد شد. همچنین دارندگان نسخه ایکس باکس ۳۶۰ این بازی می‌توانند، Castle Crashers را بدون هیچگونه بروزرسانی به وسیله قابلیت Backwards Compatibility بر روی ایکس باکس وان خود انجام دهند.

نظر شما در رابطه با نسخه بازیسازی شده بازی Castle Crashers چیست ؟ به نظر شما این عنوان موفق خواهد بود ؟‌ نظر خود را در این رابطه با نکست فور گیم در میان بگذارید.

منبع: Gamespot

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید