نسخه بازسازی شده بازی Deadpool برای کنسول‌های نسل هشتم منتشر می‌شود

0

ناشر سری بازی‌های Call of Duty، یعنی اکتیویژن قرار است، نسخه‌ بازسازی شده بازی Deadpool را به کنسول‌های نسل هشتمی بیاورد. در ادامه خبر، برای جزییات بیشتر با نکست فور گیم همراه باشید.

نسخه بازسازی شده بازی Deadpool اینبار بر روی کنسول‌های نسل هشتم

با توجه به توییت جدید گیم اسپات در حساب رسمی‌اش در توییتر، اکتیویژن قرار است نسخه بازسازی شده بازی Deadpool را در ماه نوامبر سال ۲۰۱۵ میلادی برای کنسول‌های نسل هشتمی یعنی، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر کند. نسخه اصلی این بازی ابتدا در سال ۲۰۱۳ برای کنسول‌های نسل هفتمی و رایانه‌های شخصی منتشر شده بود. نسخه اصلی بازی با نمراتی که از منتقدان دریافت کرد، نتوانست چندان موفق ظاهر شود. نسخه بازسازی شده بازی Deadpool در تاریخ ۱۷ نوامبر سال جاری (سه شنبه ، ۲۶ آبان ۱۳۹۴) با قیمت ۵۰ دلار به کنسول‌های نسل هشتمی خواهد آمد. این نسخه شامل تمامی DLC‌ های بازی اصلی به همراه ۲ مرحله و یک لباس اضافی می‌شود. حال که بازار نسخه‌های بازسازی شده عناوین برای کنسول‌های نسل هشتمی داغ است، اکتیویژن نیز قصد ندارد عقب بماند، و می‌خواهد شانس خود را با بازی Deadpool بار دیگر، بر روی کنسول‌های نسل هشتمی امتحان کند.

نسخه اصلی بازی Deadpool در تاریخ ۲۵ ژوئن سال ۲۰۱۳ میلادی (سه شنبه ، ۴ تیر ۱۳۹۲) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی ، ایکس باکس ۳۶۰ و پلی استیشن ۳ منتشر شد.

فیلم سینمایی Deadpool نیز در سال ۲۰۱۶ با بازی Ryan Reynolds اکران خواهد شد.

نظر شما در رابطه با نسخه بازسازی شده بازی Deadpool چیست ؟  آیا قصد خرید و تجربه بازی Deadpool را بر روی کنسول نسل هشتمی خود دارید ؟  به نظر شما این عنوان بر روی کنسول های نسل هشتمی موفق ظاهر خواهد شد ؟ نظر خود را در این رابطه با نکست فور گیم در میان بگذارید.

منبع: Gamespot

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید