نسخه بتا بازی Black Ops 3 در دسترس تمامی دارندگان PC و XONE قرار گرفت

0

نوبتی هم باشد، حال نوبت تجربه نسخه بتا بازی Black Ops 3 توسط دارندگان رایانه‌های شخصی و کنسول ایکس باکس وان است. در ادامه خبر با نکست فور گیمw همراه باشید.

نسخه بتا بازی Black Ops 3 را بر روی رایانه‌های شخصی و ایکس باکس وان تجربه کنید

نسخه بتا بازی Black Ops 3 هم اکنون در دسترس تمامی کاربران رایانه‌های شخصی و کنسول ایکس باکس وان قرار گرفته است. اکتیویژن به تازگی تایید کرده است که نسخه بتا بازی Black Ops 3 هم اکنون بر هر دو پلتفرم یاد شده، در دسترس است. دارندگان رایانه‌های شخصی هم اکنون می‌توانند این نسخه به صورت رایگان از طریق شبکه استیم، و کاربران طلایی ایکس باکس وان نیز می‌توانند از طریق شبکه ایکس باکس لایو اقدام به دانلود نسخه بتا Black Ops 3 به صورت رایگان کنند. برای دسترسی به نسخه آزمایشی این بازی در ابتدا، همانند کسنول پلی استیشن ۴، نیاز به پیش خرید کردن بازی یا داشتن کد بتا آن داشتید. اما اکتیویژن درحالی که تنها ۲ روز به اتمام دسترسی به این نسخه باقی مانده است، این بازی را در دسترسی تمامی کاربران قرار داد.

دسترسی به نسخه بتا بازی Black Ops 3 برای رایانه‌های شخصی و ایکس باکس وان از تاریخ ۲۶ آگوست شروع، و تا تاریخ ۳۰ آگوست ادامه خواهد داشت. پس اگر طرفدار این بازی هستید بهتر است عجله کنید.

این نسخه ابتدا به مدت پنج روز زودتر از باقی پلتفرم‌ها در انحصار کنسول پلی استیشن ۴ بوده است و دسترسی کاربران پلی استیشن ۴ به این نسخه در طی چند روز اخیر به پایان رسیده است.

مدتی پیش شاهد انتشار سیستم مورد نیاز بازی Call of Duty Black Ops 3 بودیم.

نظر شما در رابطه با نسخه بتا بازی Black Ops 3 چیست ؟‌ آیا تا به حال موفق به تجربه این نسخه شده‌اید ؟‌ بخش چند نفره این بازی را چگونه ارزیابی می‌کنید ؟ نظر خود را در این رابطه با نکست فور گیم در میان بگذارید.

منبع: Gamespot

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید