Warner Bros دست بردار Batman نیست| نسخه جدید بازی Batman ؟

0

آخرین نسخه منتشر شده از سری بازی های Batman یک پایانی داشت که قابل ادامه نبود و با توجه گفته های قبلی عوامل استودیوی Warner Bros آخرین نسخه از بازی همان Arkham Knight خواهد بود،اما ظاهرا Warner دست بردارد نیست و میخواهد نسخه جدید بازی Batman را روی کار آورد! در ادامه با نکست فور گیم همراه باشید.

Warner Bros هنوز به صورت کامل از پروژه Batman چشم پوشی نکرده،این درحالی است که ناشر این بازی در مورد این حرف Kirshen هیچ ادعایی نکرده و آن را نه تایید و نه تکذیب کرده است.ولی سخنانی که زده شده نوید این را میدهد که Arkham Knight آخرین نبوده.

Ames Kirshen که معاون رئیس توسعه بازی Batman میباشد در مصاحبه جدید خود با  PS Blog اطلاعات بسیار عجیبی را نشر کرد.

Batman یکی از حیاتی ترین IP ها برای Warner Bros میباشد،نمیتوان به این راحتی از چنین عنوانی چشم پوشی کرد.با آخرین نسخه از Arkham ما توانستیم بر کاراکتر خود تسلط کامل را داشته باشیم پس این تازه شروعی بر کار ما میباشد.

اما در ادامه صحبت ها میتوان ثابت کرد که Ames Kirshen چیزهایی را میداند که ما آن هارا نمیدانیم:

در حال حاضر نمیتوانیم در مورد نسخه جدید بازی Batman با قطعیت صحبت کنیم اما احتمالات فروان هستند شخصیتی کامل با عناصری کامل تر داریم.پس باید منتظر چیزهایی بود.

اینکه احتمالات فراوان هستند به نوعی تاییدیه بر ساخت نسخه جدید بازی Batman میباشد اما این که چگونه قرار است ادامه پیدا کند همه چیز مبهم میباشد.

Kirshen ادامه داد:

زمانهایی که قصد داریم شخصیت هایی از DC Entertainment برای یک عنوان انتخاب میکنیم سراغ عناوینی میرویم که از لحاظ داستانی تکمیل هستند و نقشه و عناصر آن کامل هستند.

kirshen در مورد سازنده ی آینده نسخه جدید بازی Batman گفت:

مطمئن نیستیم که کدام استودیو نسخه بعدی را خواهد ساخت اما هرکدام که به ایده ما علاقه بیشتری نشان بدهند مطمئنا در اولویت ما خواهند بود.

 

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید