با خرید نسخه فیزیکی بازی Metal Gear Solid 5 TPP برای PC باز هم نیاز به دانلود بازی دارید

0

بازی Metal Gear Solid 5 TPP فردا قرار است از طریق شبکه استیم برای کاربران رایانه‌های شخصی منتشر شود. اما به گفته کونامی نسخه فیزیکی بازی Metal Gear Solid 5 TPP برای PC فقط حاوی فایل نصب کننده بازی بر روی استیم می‌باشد. در ادامه خبر برای جزییات بیشتر با نکست فور گیم همراه باشید.

نسخه فیزیکی بازی Metal Gear Solid 5 TPP برای PC فقط حاوی فایل نصب کننده ۸.۷۸ مگابایتی است!

درحالی که تنها یک روز به انتشار موردانتظارترین بازی سال یعنی Metal Gear Solid 5 TPP باقی مانده است، کونامی به کاربران رایانه‌های شخصی اطلاع داده است که، حتی در صورتی که نسخه فیزیکی بازی را برای رایانه‌های شخصی خریداری نمایید، باز هم نیاز به دانلود بازی از استیم دارید. چراکه محتویات دیسک شامل فایل‌های بازی نشده، بلکه تنها حاوی فایل نصب کننده بازی بر روی استیم می‌باشد.

به گفته شرکت کونامی:

نسخه فیزیکی بازی Metal Gear Solid 5 TPP برای PC فقط و فقط حاوی فایل نصب کننده استیم بازی است که حجمی معادلی ۸.۷۸ مگابایت دارد؛ نه چیز دیگری!‌

حال کونامی با این کار و پاک کردن نام کوجیما از روی کاور بازی و کنسل کردن عنوان Silent Hills، باعث تشدید هرچه بیشتر نفرت میان گیمرها نسبت به این شرکت می‌شود.

از هرچه که بگذریم، Metal Gear Solid 5 TPP‌ توانست نمرات بسیار عالی و امیدوارکننده‌ای را از سوی منتقدان معتبر عرصه بازی‌های رایانه‌ای دریافت کند. بازی Metal Gear Solid 5 TPP را می‌توان یکی از مدعیان اصلی بازی سال دانست. چراکه حتی کونامی نیز از انتخاب بازی‌اش به عنوان بهترین بازی سال مطمئن است. کاربران رایانه‌های شخصی که قصد تجربه این عنوان را دارند، لازم است بدانند که سیستم مورد نیاز بازی Metal Gear Solid 5 TPP تفاوت چندانی با نسخه Ground Zeroes ندارد.

تریلر زمان انتشار بازی Metal Gear Solid 5 TPP (یا به اصطلاح لانچ تریلر) نیز چندی پیش منتشر شد.

نظر شما در رابطه با اقدام کونامی برای نسخه فیزیکی بازی Metal Gear Solid 5 TPP برای PC چیست ؟ آیا شما توانایی دانلود این بازی حجیم را از طریق استیم دارید ؟‌ نظر خود را در این رابطه با نکست فور گیم در میان بگذارید.

منبع: VG247

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید