نسخه نسل هفتم بازی Mortal Kombat X کنسل شد

0

سرانجام بعد از مدتی تاخبر کمپانی وارنر اعلام کرد که نسخه نسل هفتم بازی Mortal Kombat X کنسل شده است و دوستداران دیگر منتظر این بازی برروی PS3 و Xbox 360 نباشند. در ادامه با نکست ۴ گیم همراه شوید.

طی مطلبی که به تازگی منتشر شده است، سازندگان اعلام کردند با وجود پشتکار فراوانی که برای این عنوان وجود داشت نتیجه های بدست آمده از نسخه نسل هفتم بازی Mortal Kombat X تاسف بار بوده و دارای حداقل کیفیت‌های لازم نمی‌باشد و با نسل فعلی جور در نمی‌آید.

در این بیانیه آمده است:

ما قادر به دریافت حداقل کیفیت های لازم برای بازی Mortal Kombat X برروی PS3 و Xbox 360 نیستیم و بسیار متاسفیم که قادر به عرضه‌ی این محصول برنامه ریزی شده نمی‌باشیم.

اگر شما نسخه‌ نسل هفتم بازی Mortal Kombat C را پیش‌خرید کرده‌اید به محل آن خورده فروشی بروید و وجه پرداختی را باز پس بگیرید.

نسخه نسل هفتم بازی Mortal Kombat X انتظار می‌رفت در کنار نسخه های PS4، PC و Xbox One در ماه آوریل منتشر شود اما تا ماه ژوئن به تاخیر افتاد. اما پس از آن نیز بدون آن که شرکت تاریخ جدیدی اعلام کند باز هم تاخیر خورد.

از آنچایی که این بازی در بین عناوین فایتینگ سریع‌ترین فروش را در تاریخ داشت، بسیاری منتظر عرضه‌ی این عنوان برای نسل هفتم کنسول ها بودند تا بتوانند بازی را با شخصیت‌های جدید تجربه کنند.

همچنین شما می‌توانید در نکست ۴ گیم بررسی کاملی از بازی Mortal Kombat X را مطالعه کنید.

با نسخه نسل هفتم بازی Mortal Kombat X خداحافطی کنید

شاید بهتر باشد گیمرها یکبار برای همیشه به نسل هشتم کنسول ها کوچ کنند. نظر شما در این مورد چیست؟‌ آیا این احتمال وجود دارد که باز هم این اتفاق برای کنسول‌های نسل قبلی تکرار شود؟ در ادامه نظرات خود را با وبسایت نکست ۴ گیم به اشتراک بگذارید.

منبع: VG247

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید