نسخه کالکشن بازی های BioShock معرفی شد

0

استودیو محبوب ۲K Games نسخه کالکشن بازی های BioShock را بصورت آنلاین معرفی کرد. به اضافه این معرفی، تصاویر هنری نیز از این بازی در سرور های ۲k به نمایش درآمدند. اطلاعات بیشتری از این کالکشن هنوز به نمایش در نیامده است اما شما می توانید تریلر معرفی آن را تماشا کنید. با نکست فور گیم همراه باشید.

داسان اصلی از این قرار است:

بنظر میرسد ۲K Games در حال آماده کردن کالکشنی از بازی های BioShock می باشد. در اکانت رسمی آنها در توییتر تصویر چدیدی منتشر شد که نشان دهنده دو شخصیت قدیمی در بازی بود. یک پدر و یک خواهر، و ۲k Games هم آن عکس را در اکانت خود فوروارد کرد.

با اینکه اطلاعات بیشتری بدست نیامده است، اما شایعات بسیار زیادی مبنی بر معرفی شدن این کالکشن وجود دارند و این شایعات احتمالات معرفی را بیشتر می کنند. اگرچه هنوز تایید رسمی از طرف شرکت سازنده نشده است و تمامی این شایعات هم مربوط به این تصاویر و لورفتن اخباری ناچیز میباشند.

برای مثال در فوریه ۲۰۱۶ یک انجمن برزیلی لیستی را به اشتباه منتشر کرد که نام  BioShock The Collection به چشم میخورد. البته این اتفاق در سال ۲۰۱۵ برای retailer هم افتاده بود. این شرکت هم به اشتباه نام این بازی را لیست کرد.

در آپریل هم نام بازی BioShock : The Collection در Entertainment Software Ratings به چشم میخورد که برای PS4 ،XBOX ONE و PC لیست شده بود. کالکشنی که معرفی شد شامل نسخه های BioShock ،BioShock 2 و BioShock Infinite می شد.

در فوریه ۲۰۱۴ پروژه BioShock توسط کارگردان آن بطور کلی تعطیل شد. اما حالا شخصی به اسم مارتی در استودیو ۲K Games رهبری این پروژه را بدست گرفته است. هنوز بازی جدیدی از این سری معرفی نشده است و تنها خبر در مورد این سری نسخه کالکشن آن میباشد.

بر اساس آخرین بررسی در سال ۲۰۱۳ بازی های بایوشاک، ۶ میلیون نسخه فروختند.

اگر از طرفداران این مجموعه هستید، اطمینان داشته باشید نکست فور گیم اطلاعات جدیدی که از نسخه کالکشن بازی های BioShock منتشر شود را به اشتراک خواهد گذاشت.

منبع : GameSpot

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید