نسخه ی ریمستر بازی Red Dead Redemption احتمالا این هفته معرفی گردد

0

شایعاتی وجود دارند مبنی بر این که در روز های آتی نسخه ی ریمستر بازی Red Dead Redemption معرفی خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر با نکست فور گیم همراه باشید.

سایت گیمینگ کره ای Gamefocus گزارش داده است که استدیوی راک استار در حال کار بر روی نسخه ی ریمستر بازی Red Dead Redemption برای رایانه های شخصی، ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ است.

iهمانطور که توسط Delaney کاربر NeoGAF ترجمه شده، این سایت گفته است که نسخه ی کزه ای بازی ریمستر Red Dead Redemption کاملا در کره بومی خواهد شد. عرضه ی اصلی بازی در سال ۲۰۱۰ این چنین نبود و نسخه های کره ای بازی صرفا ترجمه شده ی بازی اصلی بودند.

کره نسخه های رایانه های شخصی و پلی استیشن ۴ را دریافت خواهد نمود اما این سایت تائید نکرده است که نسخه ی ایکس باکس وان نیز در این کشور موجود خواهد بود.

این سایت همچنین افزوده است که نسخه ی ریمستر بازی Red Dead Redemption این هفته معرفی خواهند شد و احتمالا روز چهار شنبه و در کنفرانس پلی استیشن میتینگ سونی این اتفاق صورت خواهد گرفت. بنا به این شایعه، این بازی در نیمه ی اول سال ۲۰۱۷ عرضه خواهد شد.

این شایعات نیز همانند دیگر شایعات منتشر شده درباره ی نسخه ی ریمستر بازی Red Dead Redemption هستند. برای آغار، راک استار این بازی را با استفاده از قابلیت پشتیبانی از نسل قبل کنسول ایکس باکس وان، در ماه جولای به این کنسول نسل هشتمی آورد. معمولا استدیو ها زمانی که نسخه ی ریمستر یک بازی را می سازند، این چنین کاری نمی کنند.

به علاوه بسیار عجیب به نظر می آید که سونی نسه ی ریمستر یک بازی نسل هفتمی را که شش سال از تاریخ تولیدش گذشته برای نشان دادن قدرت کنسول نئو خود، استفاده کند. شایعاتی بسیاری وجود داردکه کنسول نئو در این مراسم معرفی خواهد شد.

اگر این شایعات به این موضوع اشاره دارند، ما باید شاهد معرفی نسخه ی دوم بازی Red Dead Redemption از طرف راک استار باشیم. احتمالا این بازی بر روی سخت افزار نئو اجرا شود و قدرت این کنسول را به نمایش بگذارد.

ما زیاد به شایعات منتشر شده از طرف سایت Gamefocus اطمینان نمی کنیم و تا چهارشنبه و کنفرانس سونی صبر می کنیم تا واقعیت را ببینیم.

نظر شما درباره ی این بازی چیست؟ آیا شما هم منتظر نسخه ی دوم این بازی هستید؟

منبع: VG247

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید