نسخه Xbox 360 بازی Call of Duty 2 به لیست عناوین Backwards Compatibility اضافه شد

0

نسخه Xbox 360 بازی Call of Duty 2 به لیست عناوین Backwards Compatibility اضافه شد. در ادامه برای کسب اطلاعات کامل و دقیق با نکست فور گیم همراه شوید.

قابلیت Backwards Compatibility اکس باکس وان به سرعت درحال گسترش استهرچند که عناوینی که به لیست این برنامه اضافه می شوند اکثریت بازی ها کوچک،بازی های مستقل و یا عناوین آرکید هستند به ندرت بازی های AAA به آن اضافه می شوند.

نسخه Xbox 360 بازی Call of Duty 2 به لیست عناوین Backwards Compatibility افزوده شد

اما خبر خوب این است که عنوان قدیمی و شناخته شده Call of Duty 2 هم اکنون به این لیست اضافه شده است.این قسمت دومین بازی ار سری بازی های Call Of Duty است که به لیست اضافه شده است.اولین آن Black Ops بود که درخواست برای حضورش بسیار زیاد بود.هرچند از چندماه گذشته طرفداران از این قابلیت راضی بوده اند اما خب حالا بازی زیبای دیگر هم برای آنها دردسترس است.

Backwards Compatibility در نوامبر سال ۲۰۱۵ معرفی شد که به شما اجازه می دهد بازی های Xbox 360 را بر روی Xbox One تجربه کنید. لیست این بازی ها مدام آپدیت می شوند اما همه آنها درحدی نیستند که بخواهیم به آنها اشاره کنیم.

در کل نکته خوب این است به به زودی طرفداران Xbox قادر خواهند بود تمامی بازی های مورد علاقه خود را بر روی یک کنسول بازی کنند.

اگر شما نسخه دیجیتالی Call of Duty 2 را برای Xbox 360 دارید می توانید هم اکنون نسخه Xbox One را هم دانلود کنید و اگر هم دیسک بازی را دارید کافیست آنرا در کنسول بگذارید تا سیستم به طور خودکار دانلود را انجام دهد.

نظر شما در مورد این قابلیت چیست؟ آیا این مورد می تواند به رشد و موفقیت Xbox One کمک کند؟ نظرات خود را به اشتراک بگذارید.

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید