نمایشی از مرحله Showstopper بازی Hitman در نمایشگاه PAX Prime

0

در طول نمایشگاه PAX Prime 2015 نمایشی از مرحله Showstopper بازی Hitman نشان داده شد. با نکست فور گیم همراه باشید.

نمایشی ۱۵ دقیقه ای از دموی قابل بازی هیتمن در نمایشگاه PAX Prime 2015 اجرا شد که قسمتی از مرحله Showstopper بازی Hitman بود. این نمایش بر روی فاکتورهایی از جمله مخفی کاری و پنهان کاری، آزادی عمل بازیکنان و دیگر آپشن هایی که بازی به بازیکن ارائه میدهد تمرکز دارد. قبل از انجام هر مرحله شما مختارید از بین ابزار های خود، انتخاب کرده و به بازی ببرید؛ به عنوان مثال میتوانید از ابزارهایی مثل چاقو، تبر، خفه کن تفنگ، مواد منفجره و سم های مختلف استفاده کنید.

نمایش مرحله Showstopper بازی Hitman خبر از جزئیات فراوان این بازی میدهد

مجری و کسی که در پشت صحنه نمایش در حال صحبت است اشاره میکند که بازی هیتمنی که امسال عرضه خواهد شد، یکی از بزرگترین و واقعی ترین هیتمن هایی خواهد بود که تا کنون ساخته شده است. با نگاهی به محیط های مرحله Showstopper بازی Hitman کاملا به این نکته پی میبریم که بازی از لحاظ بصری و هوش مصنوعی بسیار طبیعی به نظر میرسد و محیط های مرحله Showstopper بازی Hitman بسیار زیبا و دلنشین است. مثلا هنگام عبور مامور ۴۷ از جلوی یک دوربین در حال فیلمبرداری، ناگهان خبرنگار فیلمبرداری را کات میکند. اما با این حال انتاب دیگری هم وجود داشت و میشد به حرف های آن خبرنگار در حال گویندگی گوش کرد که ممکن است از آن ها اطلاعات مفیدی در رابطه با هدفتان در این مرحله کسب کنید.

بازی جدید هیتمن که در نمایشگاه E3 2015 و کنفرانس مطبوعاتی سونی برای نخستین بار معرفی شد، قرار است در تاریخ ۸ دسامبر ۲۰۱۵ (۱۷ آذر ۱۳۹۴) برای پلتفرم های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر شود. این بازی محتواهایی انحصاری بر روی کنسول پلی استیشن ۴ خواهد داشت. در صورت تمایل میتوانید پیشنمایش این بازی را در سایت نکست ۴ گیم مطالعه کنید. همچنین شما میتوانید تصاویری که به تازگی از بازی منتشر شده اند را در سایت ما مشاهده کنید.

میتوانید نمایش این بازی را در نمایشگاه PAX Pime 2015 در زیر مشاهده کنید:

دانلود ویدیو

منبع: VG247

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید