نمرات بازی Mad Max منتشر شد | موفقیت نسبی

0

بازی Mad Max که سال ها در دست ساخت بود سرانجام منتشر شد و وبسایت های بزرگ و موفق دنیا اقدام به بررسی آن کردند. در ادامه با نکست ۴ گیم همراه باشید تا از نمرات بازی Mad Max مطلع شوید.

همین اواخر که بازی Metal Gear Solid 5 منتشر شد و نمرات خیره کننده ی بازی همه را بهت زده کرد،این قضیه برای بازی دوستان خبر خوبی بود اما این قضیه به یازی هایی که همراه با Metal Gear عرضه شدند تا حدودی ضربه زد، Mad Max که نسبت به بازی های هم سطح خودش از ساخت زمانی بیشتری بهره برده بود و تریلیر های اخیر بازی طوری نمایش داده شده بود که برخی از طرفداران که به نسخه ی فیلم علاقه داشتند با دیدن این تریلر ها به وجد آمدند.

بسیاری از طرفداران و دوست داران این سری به این فکر افتادند که آیا سایت های معتبر نمرات خوبی به بازی می دهند ؟ چون همه می دانیم که نمره نقش مهمی در تجربه ی یک بازی را دارند،اگر قبل از شروع بازی نمرات بالایی از بازی ببینید پس از تجربه ی بازی لذت بیشتری خواهید برد و به نکات مثبت آن بیشتر توجه خواهید کرد و اگر نمرات پایین یا زیاد جالب نباشند در طی بازی شاید به نکات منفی توجه کنید و همین دلیلی برای خستگی از تجربه ی بازی می شود.

یکی دیگر از دغدغه های بازی سازان،نمرات خوب گرفتن از سایت های سختگیری چون Gamespot و … می باشد که هوادار ها هم به نمرات این سایت ها توجه زیاد می کنند.

نمرات بازی Mad Max که تا اینجای کار  منتشر شده اند به صورت زیر است:

  • IGN – ۸٫۴
  • GamesRadar+ – ۴/۵
  • God is a Geek – ۷٫۵
  • GameSpot – ۶
  • Polygon – ۵
  • Hobby Consolas [Spanish] – ۹۰/۱۰۰

پیشنهاد می کنیم اگر قصد تجربه بازی Mad Max برروی PC را دارید از سیستم موردنیاز بازی Mad Max مطلع شوید.

بازی Mad Max در PS4 دارای محتوایی انحصاری است. جزئیات محتوای انحصاری بازی Mad Max به طور کامل در نکست ۴ گیم موجود است.

Mad Max از رزولوشن بالایی برخوردار است. میزان رزولوشن بازی Mad Max در تمام پلتفرم ها در وبسایت ما قابل مطالعه است.

نظر شما در مورد نمرات بازی Mad Max چیست؟ آیا فکر می گنید نمرات بازی Mad Max نوید یک بازی امیدوار کننده را می دهد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: VG247

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید