نمرات بازی Tony Hawk Pro Skater 5 منتشر شد

0

سرانجام منتقدان بازی Tony Hawk Pro Skater 5 را مورد بررسی قرار داده‌اند و نمرات آن را در فضای مجازی پخش کردند. در ادامه برای اطلاع از نمرات بازی Tony Hawk Pro Skater 5 با وبسایت نکست ۴ گیم همراه شوید.

 بازی Tony Hawk Pro Skater 5 به تازگی منتشر شده است و شاید بازخورد‌های آن چیز نزدیک به افتضاح باشد. نمرات بازی Tony Hawk Pro Skater 5 به حدی پایین بوده است که شاید کمتر کسی انتظار آن را می‌کشید. هرچند که طرفداران ورزش اسکیت امید‌های زیادی به این بازی داشتند اما تمامی این امید‌ها به یک باره نقش بر آب شد.

در ادامه شما را به مشاهده‌ی نمرات بازی Tony Hawk Pro Skater 5 دعوت می‌کنم:

Eurogamer – Avoid
The Jimquisition – ۲/۱۰
Shacknews – ۱/۱۰
Hardcore Gamer – ۲/۵
Cheat Code Central – ۱٫۵/۵
Game Revolution – ۲٫۰
US Gamer – ۲٫۵/۵
Destructoid – ۵/۱۰

همانطور که در بالا نمرات بازی Tony Hawk Pro Skater را مشاهده کردید این بازی حتی در دریافت حداقل‌ها نیز با مشکل رو به رو شده است. Shacknews به این از ۱۰ نمره عدد ۱ را اختصاص داده است که عددی بسیار پایین محسوب می‌شود. در این بین تنها Destructoid به بازی مذکور عدد ۵ را داده است که در این بین بهترین نمره‌ی بازی به حساب می‌آید. به نظر می‌رسد نظر گیمر‌ها هم زیاد نسبت به این بازی مطلوب نباشد.

حتی با وجود اینکه این بازی از بخش قوی موسیقی برخوردار است و ترک‌های معروفی در آن گنجانده شده اما واقعاْ این نمرات عجیب است. لیست ساندترک‌های بازی Tony Hawk Pro Skater 5 را از اینجا مشاهده کنید. نمرات بازی تاکنون به حدی پایین بوده که می‌توان گفت یک آبروریزی برای سازندگان آن ایجاد شده است. البته باید صبر کرد و واکنش‌ها را به این نمرات دید.

نظر شما درمورد نمرات بازی Tony Hawk Pro Skater 5 چیست؟ آیا فکر می‌کنید در حق این بازی ظلمی شده است؟ در ادامه نظرات خود را در باره‌ی بازی Tony Hawk Pro Skater 5 با وبسایت نکست ۴ گیم به اشتراک بگذارید.

منبع: VG247

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید