نینتندو انتظار فروش ۱۰۰ میلیون واحدی کنسول Wii U را داشته بود

0

نینتندو انتظار فروش ۱۰۰ میلیون واحدی کنسول Wii U را داشته بود. در ادامه برای کسب اطلاعات دقیق و کامل با نکست فور گیم همراه شوید.

ما همگی میدانیم که کنسول WiiU یک شکست کامل برای شرکت نامدار نینتندو بود، اام حال با انتشار گزارشی دیگر، به وخامت اوضاع بهتر پی بردیم. به تازگی مدیر عامل شرکت نینتندو، آقای تاتسومی کیمیشیما فاش کرده است که  این شرکت در ابتدای پروژه ی کنسول WiiU، برای فروش ۱۰۰ میلیون واحدی این کنسول برنامه ریزی کرده بود.

نینتندو انتظار فروش ۱۰۰ میلیون واحدی کنسول Wii U را داشت

این خبر را آقای کیمیشیما در طی جلسه ی ملاقات سهامداران این شرکت اذعان کرده بود. در این جلسه ایشان درباره ی پروزه های ابتدایی کنسول WiiU صحبت کردند و دلیل خوش بینی زیاد نینتندو به این کنسول ناموفق را اعلام کردند.

در ادامه آقای کیمیشیما افزودند:

در جلسه ی ملاقات نمایندگان فروش داخلی، یکی از افراد اعلما کرد که آن ها نظر دارند تا نزدیک به ۱۰۰ میلیون واحد از این کنسول را در سراسر دنیا به فروش برسانند. این تفکر از آنجا نشات گرفته بود که کنسول Wii فروش بسیار بالایی داشت و WiiU نیز قصد ادامه ی راه این کنسول را داشت.

او ادامه داد که:

من برای فروش کنسول WiiU مسئول بودم و میئدانستم که این کنسول چقدر خوب است پس بنابراین من با فروشندگان این کنسول درباره اهمیت قانع کردن مردم به جالب بودن این کنسول جدید، صحبت کردم. حدس می زنم که بخ از این مذاکرات نتیجه ی عکس داده است.

کنسول WiiU تا به حال توانسته است تنها ۱۳ میلیون واحد در سراسر دنیا به فروش برساند و به نظر هم نمی رسد که فروش این کنسول امسال تجربه رشد خرید را داشته باشد(WII U با ۲٫۶ میلیون دستگاه فروش پیشتاز بازار ژاپن است). شاید بازی The Legend of Zelda: Breath of the wild بتواند به این اوضاع وخیم کنسول کمک کند. البته این بازی برای کنسول جدید و مرموز نینتندو که با نام رمز NX شناخته می شود و انتظار نمی رود تا بهار سال ۲۰۱۷ معرفی شود، نیز منتشر خواهد شد.

آیا شما هم به این کنسول علاقه مندید؟ آیا زمانی که این کنسول عرضه شود، آن را خریداری خواهید کرد؟ نینتندو انتظار فروش ۱۰۰ میلیون واحدی کنسول Wii U را داشته بود که به واقعیت تبدیل نشد. نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: Attack Of The fan Boy

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید