حتی هیدئو کوجیما هم Pokemon Go بازی می کند

0

حتی هیدئو کوجیما هم Pokemon Go بازی می کند. در ادامه با نکست فور گیم همراه شوید تا ببینیک این شخصیت مشهور با این بازی چه می کند.

بازی Pokemon Go فقط قلب طرفداران را به تپش ننداخته است بلکه از وقتی این بازی از سه هفنه پیش عرضه شده است تقریبا همه از آن لذت برده اند.

حالا دیگر  هیدئو کوجیما هم Pokemon Go بازی می کند

اگر کسی را میشناسید که یک تلفن هوشمند ( اسمارت فون) دارد شانس دریافت این بازی را دارد و حالا یکی از بزرگترین نام ها در صنعت بازی سازی نیز به این بازی پیوسته است.

از زمانی که این بازی عرضه شده است ما شاهد حظور تعداد زیادی از افراد مشهور در این بازی بوده ایم و تعداد زیادی از افراد مشهور نیز در این مورد صحبت می کنند؛ که نشان دهنده محبوبیت زیاد این بازی در میان مردم و افراد مشهور است و به نظر می رسد تعداد بیشتری از مردم نیز بعد از هیدئو کوجیما در تلاش اند تا این بازی را امتحان کنند.

اواخرسال ۲۰۱۵ بود که هیدئو کوجیما بعد از ترک کونامی شرکت بازی سازی خود را افتتاح کرد و از اولین بازی فوق العاده شرکت شخصی خود یعنی Death Stranding در مراسم E3 2016 رو نمایی کرد.

به هر حال این ها باعث نشد تا هیدئو کوجیما از تلاش برای بازی کردن Pokemon Go  دست بردارد. نمرات بازی Pokemon Go خیلی خوب بوده است و همچنین بازی Pokemon Go، بهترین بازی موبایل تاریخ آمریکا لقب گرفته است.

هیدئو کوجیما در اکانت توییتر خود در مورد بازی اعلام کرد:

و اینک من هم بازی Pokemon Go را شروع کردم

و مردم در صحبت های آنلاین برای شوخی با هیدئو کوجیما می گویند این بازی ممکن است برروی هیدئو کوجیما تاثیر بگذارد و عرضه Death Stranding را به تاخیر بیندازد.

و این خیلی جالب است که دوباره شاهد پست هایی از از هیدئو کوجیما در مورد این بازی باشیم که دور از انتظار نیز نمی باشد.

نظر شما در مورد بازی  Pokemon Go چیست؟ آیا حظور هیدئو کوجیما در بازی می تواند به محبوبیت های این بازی را افزایش دهد؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: Attack Of The Fan Boy

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید