ویدیو سینماتیک ابتدای بازی Halo 5 منتشر شد

0

دیگر باید منتظر انتشار بازی Halo 5 باشید زیرا مدت بسیار اندکی تا انتشار این عنوان پرطرفدار انحصاری وجود دارد. امروز ویدیو سینماتیک ابتدای بازی Halo 5 در فضای مجازی به نمایش در آمد. در ادامه برای دریافت و یا مشاهده ی آن با نکست ۴ گیم همراه شوید.

ویدیو سینماتیک ابتدای بازی Halo 5 امروز برای نخستین بار به نمایش در آمد و تا کنون تعداد بسیار زیادی از هواداران را به وجد آورده است. بدون شک ویدیو سینماتیک ابتدای بازی Halo 5 یکی از بهترین سینماتیک های سال های اخیر است. این سینماتیک عالی به نظر می رسد.

در ادامه شما را به تماشا و یا دریافت ویدیو سینماتیک ابتدای بازی Halo 5 دعوت می کنم:

دانلود ویدیو

تاریخ انتشار بازی انحصاری Halo 5 در سراسر جهان ۲۷ اکتبر است. لازم است باز هم ذکر کنیم که این بازی تنها برای کنسول نسل هشتم مایکروسافت، Xbox One منتشر می شود.

در جریان مراسم Gamescom 2015 هم یک باندل بسیار ویژه از بازی Halo 5 معرفی شد. این باندل از بازی Halo 5 برای کنسول Xbox One دارای یک ترابایت حجم است. Gamescom 2015: باندل یک ترابایت Halo 5 برای ایکس باکس وان رونمایی شد.

اگر از طرفداران بازی Halo 5 هستید باید بدانید که تا کنون چهره ی مستر چیف تا به حال نمایش داده نشده است. باید به شما بگویم که در بازی Halo 5 هم چهره مستر چیف را نخواهید دید. قیافه اصلی مسترچیف در بازی Halo 5 هم نشان داده نخواهد شد.

لازم به ذکذ است که داستان بازی Halo 5 از بقیه نسخه منتشر شده تا کنون بسیار طولانی تر خواهد بود. داستان بازی Halo 5 طولانی‌تر از نسخه‌های قبلی خواهد بود.

نظر شما در مورد این بازی چیست؟ آیا فکر می کنید که بازی Halo 5 می تواند موفقیت های گذشته را تکرار کند؟ با تماشای این ویدیو به چه چیز هایی از بازی پی بردید؟ در ادامه نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید