پاک شدن نام سیارات در بازی No Mans Sky مشکل جدید این عنوان جنجالی

0

مشکلات بازی No Man’s Sky تمامی ندارد و حتی با ارائه ی آپدیت های فراوان باز مشکلات عجیبی پدیدار می شود. به تازی مشکل جدیدی پدیدار شده و آن مسئله ی پاک شدن نام سیارات در بازی No Mans Sky می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با نکست فور گیم همراه باشید.بازی No Man’s Sky دو هفته ای می شود که باری رایانه های شخصی منتشر شده است و بازیکنان به سیاره های نامحدودی دسترسی دارند و برای نامگذاری این سیارات که کشف کرده اند، بسیار دردسر کشیده اند. به نظر می رسد نامگذاری سیارات و حیوانات در بازی ثابت نیست و آنگونه که مردم فکر می کنند نمی باشد. تعدادی از بازیگنان گزارش داده اند که نام های انتخابی آن ها برایب سیارات و حیوانات پاک شده است و دیگر وجود ندارد و مشکل تازه ای به نام پاک شدن نام سیارات در بازی No Mans Sky به وجود آمده است.

در یک پست منتشر شده در ردیت بازی No Man’s Sky یکی از کاربران به نام Dark_Nexis گزارش داده است که زمانی که به تعدادی از سیاراتی که کشف کرده دوباره مراجعه کرده است متوجه شده است که همه نام ها برای مکان های مخصوص، برای موجودات و برای سیارات از بین رفته اند و دیگر وجود ندارند. این نمونه خبر از مشکل بزرگ پاک شدن نام سیارات در بازی No Mans Sky را می دهد.

ابتداً، سیاره به وضعیت قبل از کشف رفته بود و مثل این بود که انگار کسی پایش را در آن نگذاشته است. هرند این سیاره و سیستم خورشیدی آن به نام Dark_Nexis ثبت شده بودند و هنوز نام های انتخابی خود را داشتند اما درون سیاره، هیچ چیزی نام خود را حفظ نکرده بود و همه چیز در حالت آغازین خود قرار داشت.

کاربر دیگری به نام Ultrasilvanus نیز همین مشکل را داشت. هر دوی آن ها زمانی که به سیارات کشف شده ی خود پس از چند روز سر می زنند متوجه می شودن که نام حیوانات به وضعیت آغازین خود برگشته است و با نام “????????” نشان داده می شوند. به علاوه Ultrasilvanus بیشتر درباره ی این موضوع تحقیق کرده است و دریافته است که نام سیارات به ترتیب زمانی پاک می شوند بدین گونه که نام سیاراتی که قبلا ها کشف شده اند و تاریخ زیادی از کشف آن ها می گذرد، اول پاک می شوند. این کار این گمان را به وجود می آورد که هر بازیکن حداکثر مقداری را می تواند در نامگذاری استفاده کند و پس از گذشتن از مقدار حداکثر، نام های انتخاب شده ی ابتدایی پاک خواهند شد.

این ها تنها مثال هایی از پاک شدن نام سیاره ها و موجودات کشف شده نیستند. مدت کوتاهی پس از انتشار، برخی از بازیکنان دریافتند که نام منظومه های خورشیدی و سیارات آن ها پاک شده است.

سازنده ی این بازی، یعنی استدیوی Hello Games درباره ی ان موضوع اظهار نظری نکرده است اما ما توانسته ایم بفهمیم که این استدیو و سونی در حال بررسی موضوع و علت پدیدار شدن چنین مشکلی هستند.

بازی No Man’s Sky باری رایانه های شخصی و کنسول پلی استیشن ۴ در دسترس است و در آغاز لانچ خود نیز دارای مشکلات خاصی بود. استدیوی سازنده ی این بازی سخت در حال تلاش است تا راه چاره ای برای این مشکلات و باگ ها پیدا کند و این استدیو اعلام کرده است که به زودی پچ هایی برای این بازی منتشر خواهد شد.

نظر شما درباره ی این موضوع چیست؟

منبع: GameSpot

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید