پروژه جدید PlatinumGames و Cygames معرفی شد+ویدیو

0

Cygames به تازگی به همراه PlatinumGames تریلری از عنوانی جدید و باسبک JRPG منتشر کرده است که این عنوان Granblue Fantasy Project Re: Link نام دارد.
تریلر یک عنوان open world را به همراه شخصیت هایی با کلاس های متفاوت را نشان می دهد که در مناطق بازی سفر می کنند و با دیوها و هیولاها می جنگند.با نکست فور گیم همراه باشید.

پروژه جدید PlatinumGames و Cygames عنوانی جدید با نام Granblue Fantasy Project Re: Link معرفی کردند

هنوز هیچ پلتفرمی برای این عنوان مشخص نشده است اما قرار است به زودی جزییات بیشتری از آن مشخص شوند.بدنیست بگوییم که Granblue Fantasy یک بازی موبایل برای سیسیتم عامل های Android و IOS بوده است.Hideo Minaba به این سری بازگشته است تا طراحی شخصیت ها را بر عهده بگیرد و در گذشته نیز تجربه کار برروی Lost Odyssey و Final Fantasy IX را داشته است.Nobuo Uematsu که در گذشته آهنگسازی انیمیشن Final Fantasy:Advent Children را که ما در ایران آنرا با نام نجات کودکان می شناختیم برعهده داشته، به همراه Tsutomu Narita بر روی موسیقی این عنوان کار خواهند کرد.وبسایت این عنوان نیز هم اکنون قابل مشاهده است.

پلانتیوم گیمز یک شرکت بازی سازی ژاپنی میباشد که از روز افتتاح تا به الان توانتسه بازار ژاپن و بسیاری از جاهای دیگر از جمله خود اروپا را با عناوینی بزرگ در دست بگیرد.این کمپانی ابتدا با انتشار بازی Metal Gear Rising: Revengeance توانست توانایی های خود در این زمینه را به اثبات برساند سپس با انتشار بازی Bayoneta اندکی پسرفت کرد ولی نباید فراموش کنیم که بازی طرفداران خاص خود را داشت.حال به نظر شما پروژه جدید PlatinumGames چیست؟ آیا پروژه جدید PlatinumGames میتواند در حد عناوین AAA ظاهر شود و سال پرباری را برای این شرکت به همراه داشته باشد؟زیرا با توجه به پرونده کاری و استخدام های اخیر مطمئنا پروژه جدید PlatinumGames عنوانی بسیار قوی خواهد بود.

منبع: Dualshuckers

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید