پسر کریتوس در God Of War شخصیتی اضافی نخواهد بود

0

در نسخه جدید بازی God Of War شخصیت اصلی بازی کریتوس تصمیم می گیرد که از رفتار های پرخاشگرانه خود فاصله گرفته و در تلاش است تا به پسر خود بیاموزد چگونه روی پای خود بایستد. در ادامه با اطلاعاتی از پسر کریتوس در God Of War با نکست فور گیم همراه باشید.

همانطور که میدانید در سری های قبا بازی، کریتوس دارای شخصیتی عصبی و پرخاشگر بود اما همانگونه که اشاره کردیم , او در موقعییتی قرار گرفته که باید نسبت به خود مسلط شود و همانند یک پدر فرزند خود آتریوس را آموزش دهد.

در طول بازی کریتوس و پسرش آتریوس داستان را پیش میگیرند، از آنجا که داستان بازی در مکانی  متفاوت در جریان است، کریتوس قادر نیست که به زبان محلی آن مناطق صحبت کند ب همین دلیل نقش آتریوس پر رنگ تر نیز می شود و او همانند یک مترجم به کریتوس کمک خواهد کرد.

پسر کریتوس در God of War شخصیتی مهم خواهد بود

طبق گفته های کارگردان بازی آقای “کوری بارلوگ” در مصاحبه خود با سایت US gamer:

کریتوس و پسرش آتریوس با یکدیگر کار می کنند. آتریوس نقش یک ویسله یا بار اضافی را ندارد، کریتوس نمی تواند به زبان مخصوص منطقه صحبت کند، پسرش در طول بازی همانند یک مترجم به کمک کریتوس می آید. هرجا نوشته ای رو دیوار باشد آتریوس ترجمه میکند. با وجود اینکه آتریوس قادر به صحبت کردن به زبان محلی است اما هیچ وقت از جنگل بیرون نرفته!

در آخر، آتریوس بار اضافی نیست، هرچه قدر آتریوس بهتر می شود شما حس مسئولیت بیشتری نسبت به او پیدا می کنید. در سری های قبلی بازی God Of War هرچه بیشتر بازی را در پیش می گرفتید احساس قوی بودن و توانمند شدن به شما دست میداد اما در این قسمت بیشتر نسبت به فرزند خود حس افتخار کسب می کنید.

در بعضی قسمت های بازی شما می توانید کنترل آتریوس را بدست گرفته و به کریتوس در مبارزه با دشمنان کمک کنید.هرچه بازی را در پیش بگیرید آتریوس توانایی های بیشتری کسب می کند. بازیکنان همچنین می توانند در طول بازی متحذانی بدست بیاورند که یکی از آنها کوتوله ای به نام سیندری است که چکش ثور را با خئد حمل میکند.

یکی از نکات جالب گرافیکی بازی در مورد لباس ها و پوست های حیوانات است که به تن دارید، آنها نسبت به محیط بازی در تناسب هستد و واقعی  به نظر میاییند.

طبق صحبت های سازندگان و اطلاعات بدست آمده  از بازی، شاهد تغییرات بسیار زیادی در بازی نسبت به سری های قبل هستیم، باید منظر بود و دید آیا تغییرات به عمل آمده در سبک بازی مثبت بوده اند یا خیرنسخه جدید God Of War در سال ۲۰۱۸ برای PS4 عرضه خواهد شد.

نظر شما در مورد پسر کریتوس در God Of War چیست؟

منبع: VG247

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید