Playstation move باز می گردد است

0

پلی استیشن موو قرار است به همراه عرضه PSVR جانی دوباره بگیرد برای کسب اطلاعات بیشتر با نکست فور گیم همراه باشید.

همانطور که می دانیم پلی استیشن موو با عرضه هدست واقعیت مجازی سونی جانی دوباره می گیرد و هم اکنون ما مطلع شدیم که پلی استیشن موو در یک بسته بندی جدید به همراه PSVR به فروش میرسد.

کنترلر های موو جدید(شما باید از آنها در هر دست یکی داشته باشید)یک شماره محصول جدید دارند،همچنین طراحی اولیه این کنترلر ها کاملا شبیه به نسخه اصلی آنها می باشد که برای کنسول PS3 منتشر شده بود.همچنین خبر های تایید نشده وجود دارد که می گوید این کنترلر ها با کابل USB شارژ می شوند.

کنترلر پلی استیشن موو یک وسیله اختیاری برای هدست واقعیت مجازی سونی می باشد.همچنین سونی در گذشته اعلام کرده بود که هدست واقعیت مجازی پلی استیشن یعنی PS VR از کنترلر DualShock 4 کاملا پشتیبانی می کند. تمامی بازی های VR با کنترلر DualShock4 اجرا خواهند شد.

هنوز معلوم نیست که بازی ها زمانی که شما کنترل های پلی استیشن موو را به کنسول خود متصل کنید چه تغییری می کنند،همچنین سونی به تازگی از تفنگ محیطی عجیب و غریب خود رونمایی کرده است که از یک لامپ تعبیه شده در جلوی آن بهره میبرد که این تفنگ را بخشی از کنترلر های موو قرار داده است.

هدست واقعیت مجازی Playstation VR در تاریخ ۱۳ اکتر در بریتانیا منتشر می شود.هدست واقعیت مجازی سونی یعنی Playstation VR در هنگام عرضه ۳۴۹ یورو قیمت دارد.همچنین شما برای استفاده از هدست واقعیت مجازی سونی (Playstation VR) به یک عدد Playstation Camera نیاز دارید و اگر شما یک Playstation camera ندارید و قصد خرید هدست واقعیت مجازی سونی (Playstation VR) را دارید باید هرچه سریعتر یک عدد Playstation camera تهیه کنید.

سونی هم اکنون بازی های زیادی را در دست تولید برای هدست واقعیت مجازی خود دارد تا آنها را در روز انتشار این هدست به همراه هدست عرضه کند.

نظرات خود را در رابطه با این هدست با ما در اشتراک بگذارید.

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید