پچ جدید بازی Diablo 3 برای رایانه های شخصی منتشر شد

0

پچ جدید بازی Diablo 3 که همان پچ ۲.۳.۰ میباشد هم اکنون بر روی سرور آمریکا و برای رایانه های شخصی منتشر شده و بازیکنان میتوانند آن را دانلود کنند. با نکست فور گیم همرا باشید.

امروز شرکت بلیزارد، سازنده بازی Diablo، اعلام کرد که پچ جدید بازی Diablo 3 بر روی سرور های آمریکایی منتشر شده و افرادی که از این سرور های برای انجام بازی استفاده میکنند، میتوانند هم اکنون این پچ را دانلود و بر روی بازی خود، اعمال کنند. این پچ هنوز بر روی سرورهای آسیایی و اروپایی منتشر نشده و افرادی که از این سرورها استفاده میکنند نیز فعلا باید منتظر عرضه پچ بر روی این سرورها باشند.

با پچ جدید بازی Diablo 3 چه چیزهای جدیدی به بازی اضافه خواهند شد؟

پچ جدید بازی Diablo 3 یک منطقه جدید به نام «Ruins of Sescheron» به بازی اضافه خواهد کرد که میتوانید در آن مشغول ماجراجویی شوید. به گفته بلیزارد ان منطقه رازهای گوناگونی درباره قومهای بربر خواهد داشت و همچنین در ان منطقه شانس پیدا کردن آیتم «Kanai’s Cube» بیشتر خواهد بود.

آیتم Kanai’s Cube هم همراه با پچ جدید بازی Diablo 3 عرضه خواهد شد. نام این آیتم ما را به یاد آیتمی به نام «Horadric Cube» در بازی دیابلو ۲ می اندازد. آیتم Kanai’s Cube قرار است هم در روند داستانی بازی به کار برود و هم آیتمی است برای کرفت کردن و ساخت وسایل جدید. گفته میشود هورادریک کیوب، در واقع از کانایز کیوب ساخته شده و در واقع اصالت آیتم هورادریک به کانایز میرسد. با استفاده از آیتم Kanai’s Cube میتوانید آیتم های لجندری را از بین ببرید درحالی که قدرت های آیتم را به صورت یک اسکیل پسیو در آورده اید.

در پچ جدید بازی Diablo 3 همچنین ۴ درجه سختی به Torment ها اضافه شده است و تعداد آن ها به ۱۰ تا رسیده است که عبارت اند از:

  • Torment VII: به لول Paragon بیش از ۱۰۰ نیاز دارد
  • Torment VIII: به لول Paragon بیش از ۱۵۰ نیاز دارد
  • Torment IX: به لول Paragon بیش از ۲۰۰ نیاز دارد
  • Torment X: به لول Paragon بیش از ۲۵۰ نیاز دارد

به تازگی اخباری منتشر شده که نسخه ای جدید از سری دیابلو در راه است.

منبع: Gamespot

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید