کالکتورز ادیشن بازی Mafia 3 معرفی شد

0

کالکتورز ادیشن بازی Mafia 3 به صورت رسمی معرفی شد که دارای آیتم های بسیار جذاب و جالبی است. در ادامه با وبسایت نکست ۴ گیم همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در باره ی این کالکتورز ادیشن بدست آورید.

کالکتورز ادیشن بازی Mafia 3 دارای موسیقی های بازی، نسخه ی Season Pass و چیز های بیشتری است

در این بسته به صورت کاملا شسته و رفته موسیقی های بازی قرار دارد؛ که شامل ۶۰ قطعه موسقی توسط هنرمندانی مانند: The Animals، Sam Cooke و Otis Redding می شود.

در این بسته پیرینت های هنری Playboy و Antonio Vargas Estate برای شما قرار داده شده است اما علاوه بر آن می توانید درون بازی اقدام به جمع آوری آن ها کنید. ساختن کلکسیونی درون بازی از انواع مجله ها بسیار لذت بخش است. 

نسخه ی کالکتورز ادیشن بازی Mafia 3 برای سه پلتفرم Xbox One، PS4 و PC منتشر با قیمت ۱۵۰ دلار در روز ۷ اکتبر منتشر می شود.

در ادامه می توانید محتویات این بسته را در یک تصویر مشاهده کنید:

محتویات بسته ی کالکتورز ادیشن بازی Mafia 3 - نکست 4 گیم

محتویات بسته ی کالکتورز ادیشن بازی Mafia 3

اگر قصد دارید هرچه بیشتر با بازی Mafia 3 و روندش آشنا شوید می توانید ویدیویی که از در وبسایت ما موجود است را تماشا کنید. ۱۲ دقیقه از گیم پلی بازی Mafia 3 در نکست ۴ گیم برای شما قرار داده شده است. پیشنهاد می شود آن راببینید.

همچنین اگر شما گله ای به نسبت به دیر منتشر شدن بازی دارید، باید در جریان باشید که دلیل آن بدون باگ و ایراد منتشر کردن بازی است. Hangar 13 و ۲K بازی Mafia 3 را با باگ‌های زیاد منتشر نمی‌کنند و این یکی از دلیلیل انتشار طولانی مدت است.

حتما می دانید که چیزی به برگزاری مراسم E3 2016 نمانده است و بازی Mafia 3 در لیست بازی های تایید شده برای E3 2016 قرار دارد.

منبع: VG247

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید