کنسل شدن برخی از پیش فروش های بازی Metal Gear Solid 5 + آپدیت

0

فروشندگان بریتانیایی، برخی از پیش فروش های بازی Metal Gear Solid 5 را به علل گوناگون که بیشتر مربوط به مشکلات پرداختی میباشند، کنسل کرده اند. با نکست فور گیم همراه باشید.

فروشندگان بریتانیایی در حال لغو کردن شماری از پیش فروش های بازی Metal Gear Solid 5 هستند که تعداد این پیش فروش های کنسل شده، مدام در حال افزایش است. این فروشندگان علت کنسل شدن برخی از پیش فروش های بازی Metal Gear Solid 5  را اشکالات سفارشی میدانند و میگویند برخی از افراد هزینه بازی را به درستی پرداخت نکرده اند و برخی دیگر آدرس محل ارسال بسته را نادرست وارد کرده اند.

اما خبر کنسل شدن برخی از پیش فروش های بازی Metal Gear Solid 5 نخستین بار از کجا درز کرد؟

خبر کنسل شدن پیش فروش های بازی Metal Gear Solid 5 را برخی از کاربران با فرستادن ایمیل به سایت Gamespot مطرح کرده اند. یکی از افرادی که به این سایت ایمیل فرستاده است، درخواست کرده که هویتش مجهول بماند و گفته: «بازی که من در ماه آوریل سفارش داده بودم، به دستم نخواهد رسید و آنها (فروشندگان) علتش را اشتباه بودن مشخصات آدرس منزل میدانند. اما من مطمئنم که همه اطلاعات درست بودند و در این مدت چندین بار آنها را بررسی کرده بودم.»

کاربر دیگری هم با فرستادن یک ایمیل اظهار داشته که: «من بازی را پیش خرید کرده بودم، اما به تازگی هنگام مراجعه به سایتی که از آن بازی را سفارش داده ام، با پیغام خطایی مواجه شده ام که میگوید بازی به علت کافی نبودن موجودی شما در حساب بانکیتان، به دست شما نخواهد رسید. این در حالی است که من پول کافی در حسابم دارم. احتمال آنکه شماره حسابم اشتباه باشد و آنها به اشتباه حساب دیگری را چک کرده اند نیز وجود ندارد؛ چراکه به تازگی از همین فروشگاه بازی دیگری را نیز خریده ام.»

هنوز مشخص نیست که کنسل شدن این تعداد از پیش فروش های بازی Metal Gear Solid 5 به علت مشکلات داخلی فروشندگان است، یا مشکلاتی که در سیستم پرداخت و خرید وجود داشته است.

اما سایت Gamespot به تازگی خبر خود را به روز رسانی کرده و گفته کنسل شدن برخی از پیش فروش های بازی Metal Gear Solid 5 به علت مشکلات پرداختی بوده است و حدود ۳۷۰ مشتری به علت مشکلاتی که در هنگام پرداخت ایجاد شده، پیش فروششان کنسل شده است. بازی متال گیر سولید ۵ در تاریخ ۱ سپتامبر منتشر خواهد شد. این بازی آخرین متال گیری خواهد بود که کوجیما میسازد و تریلر لانچ بازی هم آخرین تریلری است که کوجیما برای این سری ساخته است. البته کوجیما ادعا کرده که تا آخر بازیسازی را ادامه خواهد داد.

منبع: Gamespot

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید