کنسول کوچکتر Nintendo با نام Mini NES بازی های زیادی نخواهد داشت

0

کنسول کوچکتر Nintendo با نام Mini NES به جز ۳۰ عنوان اولیه اش فعلا بازی دیگری نخواهد داشت. در ادامه برای کسب اطلاعات دقیق با نکست فور گیم همراه شوید.

کنسول کوچکتر Nintendo با نام Mini NES که به تازگی معرفی شده است، بازی های زیادی ندارد

وقتی Nintendo اعلام کرد که قرار است کنسول اصلی خود را (NES) یک بار دیگر منتشر کند اما اینبار در یک فرمی کوچکتر و به اصطلاح مینیاتوری ، بسیاری از طرفداران از این که می توانند دوباره بازی های مورد علاقه NES خود را در فرم کلاسیک بازی کنند خوشحال شدند. به هر حال اکنون مشخص می شود که این انتظار طرفداران تا حدودی به واقعیت نزدیک بوده است ، ۳۰ عدد بازی که شامل اصلی ترین خواسته های طرفداران و بازی های اولیه تائید شده برای NES می باشند.

اخیرا Nintendo اطلاعاتی را در این باره با Kotaku در میان گذاشته و می گوید:

این کنسول یک دستگاه مستقل است و توانایی اتصال به اینترنت و یا حافظه های جانبی اضافه را ندارد. گیم های انتخابی با خطوط داستانی متنوع خود می توانند احساسات مختلفی را برای هرکس در پی داشته باشند و این بازی ها در NES شناخته شده هستند و اجازه تجربه هایی متفاوت و گسترده را به بازی بازان خواهند داد. همه باید بتوانند بازی های چند نفره را برای لذت بیشتر از کنسول به کار بگیرند.

ان ها همچنین اشاره کردند که چگونه می توان اصل نبودن کنسول را تشخیص داد ، به این شرح که در نسخه های اصل درب محافظ کنسول باز نشده است. یعنی اگر کنسول شما اصل نباشد نمی توانید از بازی های اصل NES در کنسول خود بهره مند شوید، به هر حال باید امکانات مناسب را برای بازی کردن داشته باشید. همچنین Kotaku این سوال را نیز مطرح کرد که اگر برنامه هایی برای انتشار کنسول Mini NES و یا Mini Nintendo 64 وجود دارد پس چرا تا این لحظه هیچ نشانه ای از پشتیبانی ها و بازی های اضافه برای این کنسول وجود ندارد؟ سوالی که تا هم اکنون بی جواب بوده و شاید بسیاری به دنبال جواب آن باشند اما فعلا برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر و پاسخ این سوال باید منتظر اخبار و اطلاعات بعدی باشیم.

کنسول کلاسیک Nintendo با نام اختصاری Mini NES ، در تاریخ ۱۱ نوامبر با قیمت ۶۰ دلار به بازار عرضه خواهد شد.

منبع: Attack Of The Fan Boy

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید