تریلر لانچ MGS5 آخرین تریلر بازی Metal Gear Solid است که کوجیما ساخته

0

تریلر لانچ بازی Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain که به تازگی منتشر شده، آخرین تریلر بازی Metal Gear Solid خواهد بود که کوجیما ساخته است. با نکست ۴ گیم همراه باشید.

آخرین تریلر بازی Metal Gear Solid ساخته هیدئو کوجیما را میتوان یکی از حماسی ترین تریلرهایی نامید که تاکنون ساخته شده اند. موسیقی متن فوق العاده زیبا و و کمی ناراحت کننده ما را به یاد جدایی کوجیما از سری محبوب Metal Gear Solid میاندازد. تریلر از جایی آغاز میشود که سالید اسنیک دوربین شب نما را از چشمان خود بر میدارد و ناگهان به جای اسنیک پیر، صورت اسنیک جوان، دقیقا با همان گرافیک نخستین قسمت این سری را میبینیم. سپس موسیقی شروع میشود و تریلر در پس این موسیقی، از تمام نسخه های این سری، قسمتی را نشان میدهد.

کوجیما آخرین تریلر بازی Metal Gear Solid را بسیار حماسی و عالی ساخته است.

برای آنکه آخرین تریلر بازی Metal Gear Solid که کوجیما ساخته، از چهارچوب یک تریلر لانچ خارج نشود، پس از به پایان رسیدن نمایش نسخه های قبلی این سری، تریلر به سراغ بازی Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain میرود و رو به رو شدن سالید اسنیک را با یک ربات بزرگ نشان میدهد. این تریلر از جهت اینکه احتمالا آخرین تریلری است که کوجیما برای سری بازی Metal Gear Solid ساخته و به نوعی یک تریلر خداحافظی شناخته میشود، ارزش بالایی داشته و مطمئنا کوجیما و تیمش زحمت زیادی برای اساخت آن کشیده اند.

بازی Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain در تاریخ ۱ سپتامبر ۲۰۱۵ (۱۰ شهریور ۱۳۹۴)  برای پلتفرم های ایکس باکس ۳۶۰، ایکس باکس وان، پلی استیشن ۳، پلی استیشن ۴ و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. لیست نمرات این بازی هم منتشر شده و این نمرات نوید یک بازی شاهکار به تمام معنا را میدهند. البته به علت بزرگی این بازی، برخی از سایت ها هنوز نمره ای منتشر نکرده اند و میخواهند تمام جوانب بازی را بسنجند.

میتوانید در زیر تریلر لانچ بازی را مشاهده کنید:

دانلود ویدیو

منبع: VG247

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید