کوچکترین ماشین بازی GTA V را با یک مد بدست آورید

0

این روز بازار مد‌های بازی GTA V بسیار داغ است. به تازگی به وسیله‌ی یک مد احتمالاْ کوچکرین ماشین بازی GTA V به بازی وارد شده است. در ادامه برای اطلاعات از جزئیات این مد با نکست ۴ گیم همراه شوید.

این مد کوچکترین ماشین بازی GTA V را به بازی می‌افزاید که تا کنون مشاهده نکرده‌اید. ماشینی بسیار جالب و مخلوط.

این مایش بسیار کوچک که کوچکترین ماشین بازی GTA V نیز هست به یک سه چرخه‌ی مدل Peel P50 است و قدمت آن به سال‌های ۱۹۶۲ تا ۱۹۶۵بر می‌گردد.

و اما یک قابلیت عجیب در مورد کوچکترین ماشین بازی GTA V :

شاید با خواندن این مطلب کمی تعجب کنید. کوچکترین ماشین بازی GTA V دنده عقب ندارد. در عوض،‌ برای دور زدن باید راننده با مانور دادن ماشین این کار را انجام دهد.

بر خلاف حالت اصلی، این مد یک دسته به بازی می‌افزاید زیرا ماشین مسلماْ به نوبه‌ی خود نمی‌تواند حرکتی داشته باشد.

شاید نتوانسته باشم خیلی خوب طرز کار این ماشین و ظاهر آن را توصیف کنم برای همین شما را به مشاهده‌ی ویدیویی از آن دعوت می‌کنم:

این ویدیو را مشاهده کردید؟ نظر شما در مورد این ماشین بسیار کوچک چیست؟

پیشنهاد می‌کنم مقاله‌ی بررسی بازی GTA V | جنایت، اینبار سه نفره را در وبسایت ما مطالعه کنید.

جالب است که دیروز طی خبری اعلام که گیمر‌هایی که در حال بازی کردن نسخه‌ٔی آنلاین GTA V هستند و تقلب کرده‌اند و اخراج شده‌اند می‌توانند دوباره به بازی بازگردند و حتی تقلب هم بکنند. بازیکنان اخراج شده‌ی بازی GTA V در بخش آنلاین میتوانند دوباره بازگردند.

همچنین اگر از مخاطبان قدیمی سری بازی GTA باشید حتماْ ابهاماتی در مورد این بازی برای شما وجود دارد. در مورد نسخه‌های قدیمی بازی و چیز های دیگر. پیشنهاد می‌کنم مقاله‌ی نگاهی اجمالی به تمامی نسخه‌‌های سری بازی GTA را در وبسایت ما بخوانید.

منبع: VG247

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید