۱۴ دقیقه‌ی ابتدایی گیم‌پلی نسخه‌ی ریمستر بازی BioShock را تماشا کنید

0

۱۴ دقیقه‌ی ابتدایی گیم‌پلی نسخه‌ی ریمستر بازی BioShock را تماشا کنید. در ادامه برای کسب اطلاعات کامل و دقیق با ما در نکست فور گیم همراه شوید.

شرکت ۲K Games ویدیوی جدیدی از  بازی BioShock: The Collection  تحت عنوان  “Let’s Play” منتشر کرد. این ویدئو ۱۴ دقیقه ی اول نسخه بازسازی شده بایوشاک را  نشان میدهد و عالی به نظر می‌رسد.

۱۴ دقیقه‌ی ابتدایی گیم‌پلی نسخه‌ی ریمستر بازی BioShock را در بالای این مطلب تماشا کنید

همان طور که می بینید بازی که سال ۲۰۰۷ منتشر شده بود از همیشه بهتر به نظر میرسد.مخصوصا با افکت های جدید آب سکانس آغازین بازی زیبا جلوه میکند. همچنین می توانیم ببینیم که به بازی عروس دریایی اضافه شده است.

واضح نیست که ویدئوی مورد نظر روی چه کنسولی ضبط شده است اما در هرصورت ۲K گفته بازی برروی رزولوشن ۱۰۸۰p و نرخ فریم ۶۰ اجرا خواهد شد.

این ویدئو همانند ویدئوی اول که اوایل ماه منتشر شده بود بهبود های اساسی گرافیک را نشان میدهد. نسخه ی ریمستر بازی شامل BioShock ،BioShock 2 و BioShock infinite میشود.

احتمال دارد ویدئو های بعدی بر روی دو نسخه ی دیگر بازی تمرکز کنند. همچنین تمام DLC های بخش Single-player بازی برای هر سه نسخه منتشر میشوند.

به علاوه BioShock Collection شامل صحبت هایی از کارگردان بازی  Ken Levine و مدیر بخش هنری بازی Shawn Robertson نیز میشود.

همینطور که قبلا اعلام شده بود، BioShock و BioShock 2 در حال ریمستر شدن برای PS4 ،Xbox One و PC هستند در حالی که نسخه ی Infinite بازی فقط برای کنسول ها ریمستر میشود.

نسخه ی PC بازی شامل BioShock infinite میشود ولی بازی همان نسخه ی عادی و ریمستر نشده است. که هم تراز با نسخه ی کنونی موجود در بازار قرار میگیرد.

BioSock Collection در تاریخ ۱۳ سپتامبر برای هر سه پلتفرم اصلی منتشر میشود.

عرضه ی بازی توسط شرکت Squirrel Games صورت میگیرد که در گذشته هنگام ساخت بازی BioShock Infinite با شرکت Irrational Games همکاری داشته است.

منبع:‌ GameSpot

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید