تریلر جدید از گیم پلی بازی Mario + Rabbids: Kingdom Battle را تماشا کنید

0

در طی لایو استریم کمپانی نینتندو در مراسم E3 تریلری از گیم پلی بازی Mario + Rabbids: Kingdom Battle به اجرا در آمد. در ادامه با ویدیوی ۲۰ دقیقه ای از گی مپلی بازی با نکست فور گیم همراه باشید.

یکی از بازی های  جدیدی که شرکت یوبیسافت در کنفرانس خود طی دو روز گذشته رونمایی کرد , Mario + Rabbids: Kingdom Battle بود که نسخه ای متفاوت از سری بازی های Rabbids یه شمار می آید.در این سری شاهد حضور حضور Rabbids ها در دنیای ماریو هستیم که با همکاری یکدیگر دست به ماجراجویی تازه بزنند ,  همچنین سبک بازی نیز متفاوت و در قالب استراتژیک تاکتیکی است.

در این بازی ماریو به همراه دوستان جدیدش با Rabbids ها رو در رو می شوند که به صورت اتفاقی وارد دنیای ماریو شده اند.

در بالا این پست می‌توانید  گیم پلی بازی Mario + Rabbids: Kingdom Battle  را تماشا کنید

Rabbids ها دچار نیروی اهریمنی شده و ماریو به همراه دو جدید خود  به نام Rabbid Peach که توانایی زنده کردن و Rabbid Luigi که مهارت های جادویی دارد , در نقشه بازی به مبارزه می پردازند.

طبق گفته سازندگان دنیای بازی بسیار بزرگ بوده و دارای جزئیات زیاد و انیمیشن های جذاب می باشد; هچنین در بازی مناطقی با نام “نقاط مبارزه” وجود دارد که بازکنان با نزدیک شدن به این مکان ها وارد نبرد می شوند.سبک بازی نیز استراتژیک و نوبتی بوده که برای از بین بردن Rabbids های دشمن نیازمند تاکتیک های منحصر به فردی خواهید بود

در ادامه می توانید ویدیو مربوط به گیمپلی بازی Mario + Rabbids: Kingdom Battle را تماشا کنید.

بازی Mario + Rabbids: Kingdom Battle در تاریخ Agust 39 یعنی ۳شهریور بصورت انحصاری برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

 

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید