گیم پلی بازی Sniper Elite 4 را تماشا کنید

0

گیم پلی بازی Sniper Elite 4 به تازگی به نمایش در آمده است که جذابیت های فراوان بازی را نشان می دهد. در ادامه برای تماشای ویدیو با نکست فور گیم همراه شوید.

در مراسم E3 2016 گیم پلی بازی Sniper Elite 4 به نمایش گذاشته شد که در بالای این مطلب می توانید تماشا کنید

توسعه دهندگان بازی، گیم پلی از این عنوان را در E3 2016 به نمایش درآوردند. لازم به ذکر است که جشنواره ی امسال از بهترین سال ها بود و عناوین بسیاری معرفی و به نمایش گذشته شدند.

Sniper Elite 4 که موضوع آن جگ جهانی دوم میباشد قرار بود امسال منتشر شود. اما بدلیل پاره ای از مشکلات در سال ۲۰۱۷ منتشر خواهد شد. تیر انداز ماهری به اسم KARL عاقبت کار خود در Sniper Elite 3 O,HIN NDN و اکنون به گروه مخالفان ایتالیا پیوسته است. داستان بازی در سال ۱۹۴۳ در کشور ایتالیا و در پس از نسخه ی سوم بازی روایت می شود. شما باید در این بازی با فاشیست های جنک جهانی دوم مبارزه کنید. سبک بازی Sniper Elite 4 شوتر سوم شخص است. به نظر می رسد در این نسخه هم بازی عناصر مخفی کاری خود را حفظ کرده باشد.

Sniper Elite 4 در تاریخ ۱۴ فبریه برای PS4، XBOX ONE و PC منتشر خواهد شد. هنوز اطلاعات خیلی زیادی از بازی در دست نیست و باید مدت بیشتری منتظر بمانیم. طرفداران این سری خودشان را برای نوآوری های زیادی آماده کرده اندو نسخه ی سوم به نظر بسیاری نتوانست تمامی انتظارات را برطرف کند.

نظر شما در مورد بازی چیست؟ از طرفداران این سری هستید یا همواره آن را مورد نقد قرار می دهید؟ همه ی ما امیدواریم تا Sniper Elite 4 بتواند با قدرت ظاهر شود و ما را به عناصر ویژه ی خود هیجان زده کند. در ادامه نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: VG247

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید