گیم پلی جدید بازی Assassins Creed Origins را در هم اکنون تماشا کنید

0

شرکت Ubisoft در طی مراسم E3 از نسخه‌ی سری جدید بازی Assassins Creed بعد از یکسال استراحت رونمایی کرد. طبق ۲ تریلری که منتشر شد و طبق گفته های سازندگان شاهد تغییرات زیادی در بازی به ویژه در سبک مبارزات خواهیم بود. در Assassins Creed Origins با جهانی گسترده تر و پویا تر همراه هستیم. بازی در مصر جریان دارد و داستان آن مربوط به Bayek of swia  که یک از قاتلین انجمن برادری مصر است، می باشد. گیم پلی جدید بازی Assassins Creed Origins را هم اکنون در نکست فور گیم تماشا کنید.

متاسفانه مدت زمان ۲ تریلر منتشر شده برای نمایش تغییرات ایجاد شده بسیار کوتاه بوده و فرصت بررسی آن کم است. اما هم اکنون ویدویی ۳۰دقیقه ای از سوی سایت GamesRadar+ منتشر شده که به آن می پردازیم.

همان طور که در ویدیو خواهید دید جزئیات بیشتری از بازی رو شاهد خواهیم بود.یکی از امکانات جدیدی که در این سری اضافه شده کمک گرفتن از پرنده عقاب است. شما می توانید با کمک آن نگاه دقیق تری به محیط اطراف خود بیاندازید,همچنین همانند نسخه های پیشین به شکار انواع حیوانات بپردازید مثل اسب آبی , تمساح و یا حتی فلامینگو…!

گیم پلی جدید بازی Assassins Creed Origins را در بالای همین پست تماشا کنید

سیستم مبارزات بازی نیز دست خوش بوده و با توجه به این تغییرات برای هر مبارزه ای نیازمند تاکتیک و استراتژی مناسب است.از ویژگی های جدید دیگری که می توان نام برد, وجود مکان های ویژه برای مبارزات گلادیاتور مانند!

طبق اطلاعات و ویدیو هایی که از این سری درج شده می توان گفت که سازندگان دست به تغییر و تحولات خوبی زده اند اما همه چیز به اینجا ختم نمی شود و باید بعد از عرضه بازی بازخورد ها چگونه خواهد بود. شما می‌توانید مقاله‌ی ۱۰ موردی که نمی‌خواهیم در نسخه‌ی جدید Assassins Creed ببینیم را در وب‌سایت ما مطالعه کنید.

نظر شما چیست؟ آیا بازی موفقی در پیش است و شاهد ظهور الطائر دیگری هستیم یا…

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید