گیم پلی Hitman را هم اکنون با بهترین کیفیت مشاهده کنید

0

گیم پلی Hitman، بازی جدید در حال ساخت IO Interactive را در حال حاضر با بهترین کیفیت می‌توانید ببینید. پس در ادامه با نکست ۴ گیم همراه باشید.

همه افراد حاضر در همایش بزرگ E3 2015  و در سالن کنفرانس، درحالی که نوبت شرکت بازی سازی Square Enix بود تا ماننده همیشه بدرخشد، منظر معرفی سری جدید از عنوان سوم شخص اکشن، Hitman  بودند. Square Enix به خواسته ی طرفداران خود پاسخ داد و سری جدید از این عنوان مخفی‌کاری را با نام Hitman معرفی کرد. هم اکنون تریلری از گیم پلی Hitman، این بازی پرطرفدار منتشر شده است که بخش‌هایی از گیم پلی بازی را به نمایش می‌گذارد. شما در این بازی می‌توانید یک مرحله را با خون‌ر‌یزی و کشتارهای متعدد تمام کنید یا با استفاده از هوش و توانی Agent 47 این قاتل مرموز مرحله را با قتل‌های برنامه ریزی شده به پایان برسانید که هر دو برای طرفداران این سری بسیار لذت‌بخش خواهد بود . شما می‌توانید فرد مورد نظر با یک گلوله، یک جام نوشیدنی آغشته شده به سم، یک تبر و … به قتل برسانید و این ویژگی موجب آزادی کامل بازی باز می‌شود. در این تریلر از اسنایپ جدید Agent 47  نیز رونمایی شد. این اسلحه با قدرت شگفت‌انگیزی که دارد می‌تواند سر صدا و خون‌ریزی زیادی ایجاد کند. بیشتر موارد فوق نیز در این تریلر گیم پلی Hitman به تصویر کشیده شده است. تاریخ انتشار Hitman همراه با جزئیات بازی مشخص شد.

گیم پلی Hitman را هم اکنون می‌توانید مشاهده کنید:

دانلود ویدیو

قیمت این بازی از نکات جالب در مورد آن است. محتویات بروز رسانی Hitman جدید رایگان خواهد بود.

عنوان مخفی کاری Hitman  توسط شرکت بازی سازی IO Interactive  برای پلتفرم‌های PC ،PS4 ،Xbox One به صورت اپیزودیک و دیجیتالی منتشر خواهد شد و دیگر خبری از نسخه‌ی فیزیکی این عنوان دوست داشتنی فعلاً نخواهد بود. اپیزود اول عنوان Hitman که گویا در ایتالیا جریان دارد در تاریخ ۸ دسامبر ۲۰۱۵ مصادف با ۱۷ آذر ۹۴ برای پلتفرم‌های ذکر شده منتشر خواهد شد.

شما می‌توانید اطلاعات زیادی از این بازی در نکست ۴ گیم بدست آورید. پیشنهاد می‌شود نیم نگاه به بازی Hitman | قاعده‌ی یک قتل را مطالعه کنید.

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید