گیم پلی The Last Guardian را هم اکنون مشاهده کنید

0

همانطور که می‌دانید چندی پیش در جریان بزرگترین همایش بازی‌های رایانه‌ای تریلری از گیم پلی The Last Guardian به نمایش در آمد که شاید بزرگترین سورپرایز سونی در این نمایشگاه بود. در ادامه به Next4game برای تماشا و دریافت اطلاعات بیشتر در مورد تریلر گیم پلی The Last Guardian با ما همراه باشید.

Sony در جشنواره ی E3 کارش را با این ویدیوی ویژه شروع کرد تا همه مخاطبانش را به وجد بیاورد. آخرین نمایش بازی The Last Guardian که به مربوط به سال ۲۰۰۹ می‌شود اما با این نمایش بار دیگر امیدها  به این بازی زنده شد. این در حالیست که پیش از این چیزی در مورد گیم پلی بازی The Last Guardian مشخص نبود. هر چند حدس گمان‌هایی راجع به آن زده می‌شد.

این ویدیو از گیم پلی The Last Guardian قریب هفت دقیقه است و در آن، شخصیت اصلی بازی که یک کودک کم سن و سال بوده به همراه هیولای مهربانی که با او همراه است به کاوش و جستجو می ‌ردازد. این ویدیو حاکی از آن است که این حیوان نقش اساسی در بازی دارد و نمی‌توان او را بی‌ارزش شمرد. همچنین از او اطلاعات دقیقی در دست نیست و تنها از روی ظاهر او می‌توان گفت که وی ویژگی‌های مخلوطی از گربه‌سانان به همراه پرندگان دارد. با آخرین و جدیدترین تصاویر The Last Guardian همراه شوید.

گیم پلی The Last Guardian را هم اکنون دانلود و مشاهده کنید:

دانلود ویدیو

بازی The Last Guardian در روز و ماهی نامعلوم در سال ۲۰۱۶ منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد این ویدیو چیست؟ آیا گیم پلی The Last Guardian می‌تواند تغییر جدیدی در سبک بازی‌های نسل هشتم ایجاد کند؟ در ادامه نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

شما می‌توانید در نکست ۴ گیم اطلاعات زیادی درباره‌ی این بازی به‌دست آورید. بیشنهاد می‌شود مقاله‌ی، نیم نگاه بازی The Last Guardian | آخرین نگهبان مطالعه کنید.

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید