یکی از بازیکنان بازی Pokemon Go به خاطر پیاده روی ۲۲۵ کیلومتری، ۱۲ کیلو لاغر شد

6

یکی از بازیکنان بازی Pokemon Go به خاطر پیاده روی ۲۵ کیلومتری، ۱۲ کیلو لاغر شد. برای کسب اطلاعات بیشتر با نکست فور گیم همراه باشید.

یک بازیکن بازی Pokemon Go به نام سم کلارک، این بازی را برای کاهش وزن بسیار مفید دانسته است. کلارک برای اینکه همه ی  ۱۴۲ پوکمن موجود در انگلستان را به دست آورد، ۲۲۵ کیلومتر راه رفته است و ۱۲ کیلوگرم از وزنش را در همین سفر پوکمنی از دست داده است. این بازی همه را درگیر خود که کرده به طوری که حتی هیدئو کوجیما هم Pokemon Go بازی می کند.

بازی Pokemon Go تیتر اول بسیاری از اخبار در روز های اخیر بوده است. هم اخبار خوب و هم اخبار بد برای این بازی وجود داشته است. برای مثال در خبری گفته شد که، بازی Pokemon Go جزو پروژه های شیطانی CIA برای جاسوسی است.

در طول سفر پوکمنی، کلارک توانسته ۱۳۹۰ پوکمن را بگیرد، با این حساب که اکثریت پوکمن های گرفته شده توسط او تکراری هستند تا با دیگر پوکمن هایی که او گرفته است تکامل یابند. در آخر شکار، او پوکمن کمیاب Lapras را نزدیک یک فروشگاه Pirmark در لندن یافته است. اما گرفتن ۱۴۲ پوکمن آخر مسیر نیست ولی او همه ی ۱۴۲ پوکمن را گرفته است.

کلارک صاحب تجارت است و پدر ۴ فرزند می باشد. او گفته است که لاغر شدن برای پوشیدن شلوار های قدیمی بسیار عالی است و حال او یافته است که لاغر شدن به کم شدن استرس کمک می کند. این کار خوبی است که او تواسنته است. او در عرض ۲۰ روز و با پیمایش ۲۲۵ کیلومتر توانسته است تا این همه پوکمن را بدست آورد. این مسیری که او پیموده برابر با پنج دور ماراتن است.

یکی از بازیکنان بازی Pokemon Go با استفاده از این عنوان وزن زیادی کم کرده است؛ شما هم می توانید

هر بازیکن دیگری این بازی نیز می تواند نتایج مشابهی را گزارش کند. همانطوری که بازی Pokemon Go از شما می خواهد تا از جای خود بلند شوید و به اطراف حرکت کنید تا پوکمن های بیشتری را به دست آورید. هر چقدر که بیشتر بازی کنید، همان قدر مسیر بیشتری را خواهید پیمود. این واقعیت که نینتندو و نیانتیک کمی پس از آغار تعطیلات تابستانی بازی ای را عرضه کرده اند که بسیار عالی شروع کرد و بدون شک به بازیکنان کمک کرد تا احساس شادی بیشتری داشته باشند.

اگر شما هم یکی از بازیکنان بازی Pokemon Go هستید حتما خواهید دید که بازی به کاهش وزن شما چه کم هایی خواهد کرد. شما می توانید در آغاز پیاده روی ۳۰ دقیقه ای کوتاه داشته باشید. بنا به سخنان متخصصان سلامتی بریتانیایی، یک فرد ۲۰۰ پوندی می تواند با پیاده روی ۳۰ دقیقه ای، نزدیک به ۲۰۰ کالری انرژی بسوزاند. پیاده روی ۸۵ دقیقه ای بیش از مسیر عادی شما، می تواند به فرد کمک کند تا در عرض یک هفته، یک پوند وزن کم کند، پس هر چقدر که دورتر می توانید پیاده روی کنید و مراقب غذای خود باشید.

نظرات خود درباره ی این بازی جنجالی را با ما در میان بگذارید.

منبع: SegmentNext

اشتراک گذاری
خبرنامه

6 دیدگاه

یک نظر دهید