EA به زودی آپدیت مهمی برای بتای بازی بتلفیلد ۱ منتشر می کند

0

الکترونیک آرتز به زودی آپدیت مهمی را برای بتای بازی بتلفیلد ۱ منتشر می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر با نکست فور گیم همراه باشید.

همانطور که می دانید بتای بازی بتلفیلد ۱ برای بسیاری از بازیبازان گشایش یافته است و علاقه مندان این عنوان می توانند بخش های محدودی از این بازی را تجربه کنند. الکترونیک آرتز برای هیجان زده کردن بازیبازان قصد دارد تا آپدیتی را برای بتای بازی بتلفیلد ۱ منتشر سازد و بازی را بیش از پیش بهتر کند.

صفحه ی توئیتر رسمی بازی بتلفیلد توئیتی را منتشر ساخته است که در آن می می خوانیم: “ما یک آپدیت برای بازی بتلفیلد ۱ در تمامی پلتفرم ها منتشر می کنیم. این آپدیت در ۵ام سپتامبر در دسترس خواهد بود.”

سرور های بتلفیلد تنها برای ۱۵ دقیقه از دسترس خارج خواهند شد که زمان بسیاری به حساب نمی آید. پس اگر شما در بتای این بازی شرکت کرده اید تنها کافی است تا صبر کنید این آپدیت نصب شود و سپس به ادامه ی بازی کردن این بازی بپردازید و لذت ببرید.

به هر حال تعداد زیادی برای این آپدیت اعلام شده بسیار هیجان زده هستند. بسیار نادر است که یک بازی در بتای خود آپدیتی را دریافت کند. بسیاری از افراد در توئیتر حدس می زدند که احتمالا در این آپدیت یک نقشه ی جدید به بازی اضافه خواهد شد.
بتای بازی بتلفیلد ۱ چند روزی می شود که در دسترس عموم قرار گرفته است و بیشتر افراد فرصت تجربه ی این بازی را پیدا کرده اند اما برخی نیز هنوز فرصت تجربه ی این بازی را نیافته اند. سرور های این بازی چندین بار از دسترس خارج شده است و بازیبازان را به دفعات آزار داده است.

نظر شما درباره ی این بازی چیست؟ آیا شما هم علاقه مند به تجربه ی این بازی هستید؟

منبع: Attack of the Fan Boy

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید