Microtransactions در بازی Assassins Creed Syndicate خواهد بود

0

امروز در خبری تایید شد که Mincrotransactions در بازی Assassins Creed Syndicate وجود خواهد داشت. در ادامه برای اطلاعات دقیق‌تر با ما نکست ۴ گیم همراه شوید.

بله درست خواندید، قابلیت Microtransactions در بازی Assassins Creed Syndicate برای بازی‌بازان و علاقه‌مندان وجود خواهد داشت. اما یوبیسافت گفت که قرار نیست برای محتویات درون بازی از گیمر ها پولی دریافت شود.

کمپانی سازنده، یوبیسافت تاکید کرد که که Microtransactions در بازی Assassins Creed Syndicate تنها برای صرفه‌جویی در وقت بوده و کار را تسریع می‌بخشد و با آن می‌توانید سریع‌تر در بازی پیشرفت کنید.

یکی از سازندگان بازی آقای Francois Pelland در گفتگویی با وبسایت IGN اعلام کرد که Microtransactions در بازی Assassins Creed Syndicate تنها برای سرعت بشخیدن در بازی بوده است.

Francois Pelland در باره‌ی Microtransactions در بازی Assassins Creed Syndicate می‌گوید:

مدلی که ما از این قابلیت در بازی Assassins Creed Syndicate طاحی کردیم دقیقاٌ مانند بازی Black Flag است. این قابلیت با بازیکن اجازه می‌دهد تا کل بازی را کشف کند و به بهترین و قدرتمند ترین آیتم ها دسترسی پیدا کند.

مطمئن باشید همه‌ی محتوایی که در بازی Assassins Creed Syndicate دریافت می‌کنید کامل بوده و Microtransactions به صورت ۱۰۰٪ هیچ چیز جدیدی به بازی اضافه نمی‌کند که برای آن نیازمند هزینه باشید و این قابلیت کاملاْ اختیاری است.

این بازی می‌تواند به صورت دورادور ولی آشکارا از این بازی و قبلیتش درآمد داشته باشد. چندی پیش کونامی هم با دوبازی Phantom Pain و PES 2016 ]ود اینکار را کرده بود و قرار است Halo 5 نیز Microtransactions را داشته باشد.

به تازگی نیز اطلاعات جدید از شخصیت Evie در بازی Assassins Creed Syndicate منتشر شد. همچنین انتشار این بازی در PC با تاخیر مواجه شده است. انتشار بازی Assassins Creed Syndicate برروی PC یک ماه پس از کنسول هاست. البته یوبیسافت چند روز پیش جزیئاتی از ساخت و ساز را هم در بازی Assassins Creed Syndicate بیان کرد.

منبع: VG247

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید