Mortal Kombat XL و Kombat Pack 2 برای PC در دسترس هستند

0

پس از گذشت ماه ها از انتشار Mortal Kombat XL و Kombat Pack دوم برای PlayStation 4 and Xbox One که چهار شخصیت به بازی اضافه می کردند،آن آپدیت ها هم اکنون برای نسخه PC این عنوان هم در دسترس قرار گرفته اند، Mortal Kombat XL و Kombat Pack 2 برای PC با نکست فور گیم همراه باشید.

سازنده این عنوان NetherRealm این هفته نسخه بتا آنلاین Mortal Kombat XL در استیم قرار می دهد که قرار است به NetherRealm در آزمایش قسمت آنلاین و گیم پلی و برخی چیزهای دیگر کمک کند.طبق آپدیتی که در استیم منتشر شده است این نسخه بازی تا دوشنبه بیست نهم آگوست قابل بازی خواهد بود.

انتشار Mortal Kombat XL که چهار کاراکتر جدید به بازی اضافه می کرد که شامل Bo’ Rai Cho و Leatherface از The Texas Chainsaw Massacre و همچنین Triborg وthe xenomorph از Alien می شد اتفاقی ناگهانی بود البته تا وقتی که توییت Ed Boon را در توییتر نخوانده بودید.Boon به تازگی بررسی هایی نیز بر روی بازیکنان Mortal Kombat X  انجام داده تا ببیند آنها چه چیزهایی  را دوست دارند تا NetherRealm بررویشان کار کند.که در نتیجه نیز انتشار MKXL با GGPO  در میان بازیکنان بسیار محبوب بوده است.

هنوز به طور واضح مشخص نیست که زمان انتشار رسمی Mortal Kombat XL  و Kombat Pack 2 برای PC چه زمانی می باشد.در این باره ناشر بازی یعنی Warner Bros نیز جزییاتی را دراختیار ما قرار داده است.

Mortal Kombat XL و Kombat Pack 2 برای PC در آپریل ۲۰۱۵ منتشر در دسترس میباشد. Mortal Kombat XL و Kombat Pack 2 برای PC که توسط High Voltage Studios کار شد توسط بازیکنان با نقدهای منفی مواجه شد که آنرا پایین تر از نسخه کنسولی به شمار آوردند.نسخه استیم هم اکنون از سوی بازیکنانی از Warner Bros و NetherRealm به دلیل عدم حمایت از نسخه PC ناراضی بودند بازخورد متوسطی داشته است.

اوایل امسال بود که NetherRealm شروع به تست کدهای اینترنتی جدید برای بخش آنلاین Mortal Kombat X کرد.راه حلی مشابه GGPO برای کاهش لگ طراحی شده بود.طبق گفته NetherRealm  در آن زمان آپدیت های اینترنتی و دومین دسته آز کاراکترهای قابل دانلود قرار بود تنها برای  PS4 و XBOX ONE منتشر شود.

نظر شما درباره انتشار Mortal Kombat XL و Kombat Pack 2 برای PC چیست؟

منبع: segmentnext

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید