+iPhone 6 برای Pip-Boy نسخه‌ ی ویژه‌ ی Fallout 4 بزرگ است

0

نسخه ی ویژه ی Fallout 4 دارای یک Pip-Boy است که می‌توانید تلفن همراه خود را در آن قرار دهید و سپس برنامه‌ی مخصوص نسخه‌های موبایلی را با آن اجرا کنید. البته گوشی شما حتماً باید Smart Phone یا هوشمند باشد. در ادامه با وبسایت Next4game همراه شوید تا اطلاعات بیشتری در این باره به‌دست آورید.

به تازگی طبق پستی که در Bethesda Blog منتشر شده است، سازنده‌ی بازی اعلام کرده این Pip-Boy موجود در نسخه ی ویژه ی Fallout 4 برای گوشی‌های هوشمندی از قبیل iPhone 6، iPhone 5S، iPhone 5، iPhone 4S، iPhone 4، Samsung Galaxy 5، Samsung Galaxy 4 و گوشی‌های هوشمند دیگری که اندازه‌ای مشابه موبایل‌های فوق داشته باشند اندازه بود و در Pip-Boy جای خواهند گرفت. اما برای گوشی‌هایی که سایز آنها از دستگاه‌های فوق بیشتر باشند شرایط متفاوت است؛ برای مثال +iPhone 6 که اندازه‌ای بزرگتر دارد درون Pip-Boy جای نمی‌گیرد، هرچند اپلیکیشن مخصوص آن را اجرا می‌کند. البته این مورد عجیبی نیست چون اجرای برنامه‌ها در گوشی‌های هوشمند بیشتر مرتبط با سیستم عامل و ورژن آن است.

همچنین در بازی Fallout 4 یک سگ وفادار همراه شخصیت اصلی خواهد بود. برای اطلاعت بیشتر در آن می‌توانید مطلب مربوط به آن را در وبسایت ما بخوانید. عنوان Fallout 4 و سگی که هرگز نخواهد مرد.

بازی Fallout 4 در تاریخ ۱۰ نوامبر سال جاری برای کنسول‌های نسل هشتم و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. این درحالیست که نسخه‌های PS4 و Xbox One به صورت ۱۰۸۰p و ۳۰ فریم بر ثانیه اجرا می‌شوند ولی برای نسخه ی PC از این نظر محدودیتی نیست.

همچنین در بازی همواره شخصی‌سازی کردن اسلحه‌ها و زره‌ها وجود داشته است. شما می‌توانید تریلر آن را در نکست ۴ گیم مشاهده کنید. تریلر Fallout 4 شخصی‌سازی‌های زره‌ها و سلاح‌ها را نشان می‌دهد.

نسخه ی ویژه ی Fallout 4 موفق خواهد شد؟

نظر شما در مورد نسخه ی ویژه ی Fallout 4 چیست؟ آیا این مورد که +iPhone 6 درون Pip-Boy موجود در نسخه‌ی ویژه‌ی Fallout 4 جا نمی‌شود می‌تواند به فروش آن صدمه‌ای وارد کند یا اعتبار آن را خدشه‌دار کند؟ به هر حال این موارد چیزهایی است که باید در آینده منتظر باشیم و با دیدن آمار در مورد آن‌ها قضاوت کنیم.

برای دریافت اطلاعات بیشتر راجع به این بازی در نکست ۴ گیم، مقاله‌ی نیم نگاه به بازی Fallout 4 | روزی روزگاری، دنیا به پایان رسید را مورد مطالعه قرار دهید.

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید