Resident Evil 7 با هدست واقعیت مجازی سونی خیلی ترسناک است

0

Resident Evil 7 با هدست واقعیت مجازی سونی خیلی ترسناک است. در ادامه با این گفته ی مدیر عامل کپکام اروپا با نکست فور گیم همراه شوید.

معرفی بازی Resident Evil 7 یه سوپرایز برای طرفداران فرانچایز بود مخصوصاً دید اول شخص بازی یکی از دلایل مهم این سوپرایز بود. صرف نظر از نوع دوربین بازی به نظر می رسد که این بازی در حال بازگشت به ریشه های بازی یعنی سبک ترس و بقا می باشد.

به نظر می رسد که شرکت کپکام این بار در مسیر درستی قرار دارد و آنها انقدر بازی را عالی درست کرده اند که بازی برای مدیر عامل شرکت کپکام نیز خیلی ترسناک است.

Resident Evil 7 با هدست واقعیت مجازی سونی خیلی ترسناک است

در مصاحبه ای که مدیر عامل شرکت کپکام یعنی Katsuhiko Ichii با سایت MCV داشته است او گفته است که احتمالا بازی را به جای اینکه بر روی VR بازی کند بر روی یک تلوزیون معمولی بازی کند به دلیل اینکه بازی برای او بسیار ترسناک است.

مدیر عامل شرکت کپکام اروپا گفت:

راستش، بازی برای من یکم ترسناک است. بستگی به شخص دارد بعضی ها قسمت هایی از بازی را با VR بازی می کنند بعضی ها تمام بازی را با VR بازی می کنند و بعضی نیز تمام بازی را با تلوزیون بازی می کنند. این یک انتخاب است.

مدیر بازاریابی کپکام Antoine Molant قبلا این مطلب را اضافه کرده است که وقتی که تیم کار ساخت بازی رو شروع کرد قرار نبود که بازی برای VR هم منتشر بشود. او همچنین گفت که تیم ما مطمئن میشود که بازی بازیکنان را در هیچ گونه خطری قرار نمی دهد.

مدیر بازاریابی کپکام گفت:

زمانی که ساخت بازی را شروع کردیم قرار نبود که بازی همگام با VR باشد و صحنه های وحشتناکی رو در بازی قرار دادیم اما ما در حال تست کردن بازی هستیم و مطمئن می شویم که بازیکنان را در هیچ گونه خطری قرار ندهیم.

همچنین تهیه کننده بازی در جواب کسانی که می گفتند بازی Resident Evil 7 از روی دموی P.T تقلید کرده است گفت که بازی Resident Evil 7 قبل از انتشار دموی P.T در دسترس بوده است و این فقط یک تصادف است که این دو بازی شباهت هایی به هم دارند. پیشنهاد می شود مقاله ی نگاهی عمیق به دموی بازی Resident Evil 7 را مطالعه کنید.

هم اکنون دموی این بازی برای مشترکان PS Plus در دسترس است و بازی در سال آینده برای کنسول های PS4 ،PS VR ،PC و Xbox One در دسترس قرار می گیرد.

منبع: Segmentnext

اشتراک گذاری
خبرنامه

یک نظر دهید