مرور : بررسی

بررسیِ بازی های روز دنیا در این بخش انجام می شود. ما در این دسته بازی ها را بررسی کرده و به آن ها نمره هایی که لایق آن هستند می دهیم. بدون شک شما هم برای خرید و تجربه ی بازی های مورد نظرتان نیاز دارید تا جزئیات آن را بدانید.به جرات بررسی مهم ترین رسالت یک وبسایت مرتبط با گیم میباشد بنابراین باید تمامی دقت و تمامی تلاش بر این باشد که هیچ مورد جانب دارانه ای در نقد وارد نشود و در کنار آن بتواند به کاربر در انتخاب بازی مورد نظر کمک کند،بنابراین ما بازی هارا با بیشترین دقت ممکن بررسی کرده و یا در صورت در دسترس نبودن بازی از منابع آگاهی همچون Gamespot,IGN یا EuroGamer ترجمه میکنیم.

اما تا از ریشه سخن دور نشده ایم مواردی را نیز در مورد این دسته چنین بگوییم که:

  • اگر سازنده یک بازی ایرانی هستید به صورت مستقیم برای بررسیِ بازی تان با این شماره 09037920692 در ارتباط باشد،اما پیش از تماس پیامکی مبنی بر اطلاعات و درخواست خود ارسال کنید
  • اولین تلاش ما ارائه ی بهترین مقالات و اخبار مرتبط با این دسته میباشد،اگر شما در مطالعه ی اخبار و مقالات به مورد عجیبی برخورد کردید تمامی شکایت ها،انتقادات خود را با ایمیل Info@next4game.com در میان بگذارید و مطمئن باشید ما پاسخگوی شما خواهیم بود.
  • اصلی ترین سعی دوری از هرگونه جانب داری در وبسایت میباشد و از همه مهمتر تمامی اخبار نظر شخصی نویسنده بوده و تیم ویرایشگر تنها وظیفه اصلاح اشکالات خبر را دارا میباشد
  • در خواست مطالب خودرا (مثلا اگر درخواست یک آموزش مرتبط با این دسته دارید ،یا نقد و یا پیشنمایش) آن هارا میتوانید با ایمیل Info@Next4game.com و با سابجکت (درخواست آرشیو) ارسال کنید که ما تا کوتاه ترین زمان ممکن (2 الی 3 روز) مطلب ذکر شده را به آرشیو خود اضافه کنیم.

بررسی های منتخب ماه:

بررسی |نکست فور گیم

بررسی |نکست فور گیم